Prijava

Svidža mi se ovo, prvo, svidža mi se tim skroz, drugo deluju uigrano, treće i jako važno Bogdan pored Jokića nije prva opcija i vođa, što mu i ne leži u represtaciji. Biće manji pritisak na njemu i mekša će biti ruka kad zatrebaju šutevi. Dobro je ovo sve.

Šteta što nema malog Jovića al veliki smo i bez njega.

imamo i sa jamerima pripremnu koko sam video

hahah kako cu uzivam ovo leto kad jokara krene cepa basketa pred mejmunima koji su ga kleli ahahahahah

ne moram imenujem neke vazne likove sa sajta bice tesko gledati repku i tu groznu ubazdu lololo

Ne uliva poverenje činjenica da se konjušarska botina razmahuje s laktovi i napravio peti faul negde sredinom četvrte. FIBA sudije neće baš da mu srču jaja onolko kolko je naviko, mada svakako je bacanja šutirao 3/8, što je za gulag.

↑↑↑↑↑

cepam printskrinove napravio sam folder jokara ubazda

Bojkot repzentacije jebo ih dodik u bulju
Jokic vuciceva pudlica u rangu pixe
SAMO ZELJKO I PARTIZAN

dobar je ubazda nije se previse uslaninario bio skracen termin

sutra sa amerima jopa

Дуел Алекса-Џру

You Bazd A
You Bazd A
You Bazd A

dobro je amerima ne igra Durant a nama ne igra Bogy
isti kvalitet igrača kriju se aduti

Niste puno kritikovali ovu utakmicu, ja na klixu saznao da su vas uzeli

jebacemo i u grupi

Ma necete, ameri OI ozbiljno shvataju, nema trika da ih uzmete vjeruj mi

to je pitanje sad, forma raste bilo bi jebeno sad da smo ih dobili onda ne bi grupu prosli bukv

nije ti to pliduu klasik pogled na situaciju, otprl ocekujem i poraz u grupi al sa manjom razlikom posle krece kidalica

Da dobijemo ovaj drim tim popili bi atomsku tako da treba to izvagati, ja sam recimo za to da im jebemo mater pa kud koi milimoi

na kraju krajeva i mi ozbiljno svatamo oi, i nasa repka je sad u fazonu kad je tamo neko bedno svecko prvenstvo da pola tima ne dodje i budemo drugi umal prvi

Mi smo sada u tom srebrnom konundrumu ali ako probijemo taj zlatni himen ima da se prska narednih 50 godina po majmunčinama kojekakvim