Olimpijske igre Parizer 2024god

  1. uh

    od ubazde ucekujem da ozbiljno popizdi ovaj put

  2. koliko se kurče ameri a kako igraju ne bi me čudilo da ga izduvaju za zlato

  3. Vido usput da smo razbili grke dize se forma

  4. Ameri igraju taman kol'ko im treba. Moćni su mnogo. Kad im budeš rekao da ih na cilju čeka zlato, ništa ne može više da ih zaustavi. Dovoljno je da imaju jednog raspoloženog igrača i ostali da ga isprate (još 3-4 igrača sa po 10-tak poena) i to je skoro sigurna pobeda.
    Protiv nas su to bili Adebajo i Kari, juče i protiv J.Sudana (naprženi) Lebron.
    Mnogo su ih prozivali posle zadnjeg svetskog da oni nisu svetski prvaci i baš imaju želju da sve pometu.
    Što se nas tiče, za razliku od svetskog gde sam bio ubedjen da ni grupu ne možemo da prodjemo, sad smo kud i kamo jači. Zavisi dosta od žreba, ali što se taktika tiče, tu mislim da možemo da igramo sa svakim osim sa Amerima. Nije nemoguće da dodjemo do medalje.
    Gudurić i Vasa me i dalje nerviraju. Ovi ostali odradjuju ono što se od njih očekuje. Čak je Pešić uspeo da bar malo uigra tu varijantu sa Milutinovim i Jokićem zajedno, što mi je bio nezamislivo.

    Od ostalih, ova mala Vilagoš se ističe kao ozbiljan kandidat za medalju, a tu je i mala Topić.
    Vaterpolisti (možda), odbojkašice, tekvondo...
    Imamo za kog da navijamo.

  5. ja zaboravio da su ovo olimpijske i da ima drugih sportova lol. pa i nisu svetski prvaci. onaj ko osvoji svetsko prvenstvo js svetski prvak.

  6. Da bice i novax

    ZA M I S L I
    A
    M
    I
    S
    L
    I

    mada bolje da je otkazao nije to ovaj narod zasluzio

  7. Snup dog ce nositi baklju na otvaranju sta je sa homerom simpsonom

  8. U timu za Olimpijske igre su: Vasilije Micić, Aleksa Avramović, Ognjen Dobrić, Marko Gudurić, Vanja Marinković, Bogdan Bogdanović, Nikola Jović, Dejan Davidovac, Filip Petrušev, Nikola MIlutinov, Nikola Jokić, Uroš Plavšić.

  9. Ne vodi Pokuševskog.

  10. Ne znam. Realno nije nikad pokazao ništa spec, basketaš klasičan. Al ume atraktivan da bude u akcijama, pa privlači pažnju.

  11. Veliki smo i bez njega realno, imamo gomilu igrača koji šutaju, nose loptu preko pola i bar petoricu plejmejkera. Šta će nam Poku.

  12. ма шта се замлаћујете небитним спортом кошарком АЛОО дај боже диспадну у групи да се почнемо бавити литијумом

  13. Poku bogomoljka bukv

  14. pa dobar je poku bio na sveckom.

  15. Real samo simanu bi dovo zbog dobre vibre

  16. ne razumijem te caro svg mi

  17. Onaj sto osto bez bubrega jebem te

  18. pa pričaj ko normalno čeljade poserem ti se na glavu

"Vukajlija predstavlja skup formi koje nisu definicije, nemaju smisla, često sadrže vulgarnosti i plagijat, ali zato čine duhovitu zbirku kreativnosti i lucidnosti svih svojih članova."

interfejs.tv | 25. Januar 2009.