Olimpijske igre Parizer 2024god

  1. Tacno smole, ni meni to jedino nije bilo jasno, ostalo sve moze da ide pod “lose sudenje” a ta situacija mi je nejasna skroz

  2. pazi jbg sve to lepo objasnjeno ranije, ides pod mac sta ocekujes, ides na satanisticke igre i ocekuje nekog kurca da ce te vole

    moras da budes superioran u svim aspektim da ovakve bitke izneses

    zna se ko jedini moze to 25 puta iznese od nasih

  3. Stavise, mislim da je faul konjusara bio nad dejvisom a sudija priznao trojku i jos dobili loptu ?

  4. ok ajmo raditi sad plidua a nakon 45 postova doci ce na tezu ko sa novaxom da je ipak goat

  5. mamu im jebem 32 15 su nas dobili zadnju cetvrtinu

  6. Pliduuu
    Stavise, mislim da je faul konjusara bio nad dejvisom a sudija priznao trojku i jos dobili loptu ?

    nova neka pravila jbg, to i nesviranje koraka

  7. Caro ne daš prostora objektivnosti ni malo, evo vec si poceo sa nekim udruzenim satanistickim poduhvatom umjesto da nam kazes obj analizu meca i sta i kako dalje

  8. nesviranje koraka

    I ona nošena Lebrona koja je zavrsila kao prekršaj nad njim

  9. vidi ovo pliduu sa indexa

    Jebacco Bušović

    Samo cu ovo napisati...vise ljudi je sa mnom gledalo ovaj epski dvoboj...od toga znam da par njih zaista ne podnose Srbe organski...ali svi, apsolutno svi, su zelili da bahati Ameri izgube...kapa srpskoj reprezentaciji do poda...velika momcad, grandiozna...

  10. целу утакмицу аматери судије допуштају америма да раде шта оће да праве кораке да носе лопту
    па онда господо укините кошарку кад нису правила иста за све

  11. Ма ми смо мајмуни што не бојкотујемо

  12. ahahaha prvi rankirani koment na klixu klasik prikriveni pliduu

    Hikmet2

    Elham...ko bi ih trpio da su uzeli Amere

    o tome se radi bukv

  13. To ko var u fudbalu nije isto za sve

  14. Ajde one sitne nošene kad krenu na polaganje to im ne bi sudio jbg tad se ionako samo sklonis u stranu ali ovo je bilo kod centra negdje u toku vođenja

  15. Ма ми смо мајмуни што не бојкотујемо

    +1

    ma jok da je normala drzave na ovo se ne bi ni islo, zato kaem sto manje medalja to bolje narod bistrijeg uma

    sta su rujanima prvo kenjali za neke silne dopinge sad fazon ratuju ajde pusite kurac

  16. Caro jel to pusis spiku podrske hrvata u komentarima na indexu lajkanih od strane srpskih posjetitelja koji su došli da vide reakcije komšija i tako napravili top komentarom svaki komentar podrške ?

    Ja više cijenim iskrenost, a to je da hrvat nece navijati za srbiju i da zemlja za koju smo skupa navijali vise ne postoji.

    Loša nam je navika svima da zabadamo nos u njihove medije kad se bilo šta regionalno dogodi, kao da je na kraju krajeva vazno sta misli luka lukic iz petrinje o vecerasnjoj utakmici

  17. целу утакмицу аматери судије допуштају америма да раде шта оће

    kakva sinteza kontradiktornosi u jednoj recenici

    cu nisu znali sta im poso jok naivcina do naivcine

    jbt pre mesec dana smo isto gledali ovo na jevropskom celo prvenstvo bukv

  18. Realno je bilo da izgubimo 40 razlike.

  19. Ovo što smo uradili je vrh vrhova.

    Jbg, izgubili ali sa obrazom.

  20. kakvi ste polupanci jbt i ovaj tilmo, bukv ovo ameri sto su uzeli blam za 450 meleona ljudi najjacu basket ligu sa najvecim budzetom drim timovima kurac palac

    jebem vas usta defetsticka kao nismo se osramotili

    jok se oni nisu osramotili

"U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti"

Padmé_Naberrie | 11. Maj 2011.