Olimpijske igre Parizer 2024god

  1. neki utisak mi da je micic ovo najvise usrao al jbg

  2. Па драган јаковљевић је духовни отац богдановићу

  3. Pliduuu
    Zato cete bronzu protiv svaba uzet ez

    znam šta radiš pliduu

    anulo mufa

  4. Ozbiljan sam, i ne zasluzuju s nakom igrom da oni uzmu bronzu goni ih u kurac

  5. ajde pliduu jebala te bronza da imas malo kicme vido bi da bilo kradje vcrs nego pusis tu klintonova kurca mojne seres

  6. cu sad pliduu postao objektivan E E BRAtijo bronca je vasa

    AJ CUTI PLS

  7. Hahaha doobro, necu vise nista reci, odoh na reddit s drugosrbima da im “prodajem pricu” kako cara voli reci

  8. brate nisi objektivan obj

  9. iskr navjam sto manje tih drugih trecih medalja uzmemo jer em ce manje opljackamo budzet nizasta em ce vucela moci manje da se kiti tudjim uspesima

    sto bi reko smoleman EZ ZLATO EZ NISTA

  10. ali Haliburton i Tejtum pošli izgleda malo na ekskurziju u pariz, bar imaju dobra mesta da gledaju košarku

  11. Nisam ovu vcrs komentarisao, osim sto sam reko da ste vi bili bolji nego inace a oni losiji nego inace. Ako ces obj misljenje, bilo je suđenja na štetu vama, ne mislim da je znatno promjenilo ishod, presudile su ipak greske vasih pojedinaca u zavrsnici i to je to

  12. и да јебу француске курве има дорсел клуб тамо порнићарки које једва чекају милионере кошаркаше хехе

  13. Како се курче џендер флуид бедници по коментарима јао. Морао сам да испемујем свуда doping plus refs да лепше павкам.

  14. хахахахахахх амин

  15. cekaj jesi ti sad ozbiljan sa ovom analizom, cu oni losiji a mi bolji. Pa ne igramo pikado pa da nema influeca o cemu ti pricas covece bukv se radi od dirketnom pritisku

    sudjenje nas konstatno karalo i na kraju da slazem se

    NISMO TREBALI GRESITI

    jbt u kom svetu pringlsa ti zivis da mie dan da se odmorim

  16. Ali jebene francuze gledati u finalu.. jebem ti franza wagnera

  17. Jel realno da nas jebu sudije onako sa faulovima u drugom poluvremenu, jebem li im mater odvratnu u pičku ja?

  18. gledaces francuze pliduu i navijati za kolonizatore to je tvoja sudbina dok ti jebu mudzose po gazama na max

  19. пази балија суди финале и неки судија аматер из панаме
    па што мажић није судио финале СП рвацка француска па сукоб интереса

  20. čekam i dalje da mi bošnjački sudac objasni i nađe u pravilniku kako je SMEO da se dodeli posed amerikancima posle onog faula konjušara kad su priznali durentovu trojku

    nismo bili u bonusu, to je bio četvrti timski faul, znači nema bacanja, koš je priznat napad je realizovan, posed treba da se promeni

    zašto su dobili dva napada na mufte mene to brine jutros

    i naravno da su u oba ta napada dali trojke usta im se nakenjam pa petom zavrtim

"U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista.

Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao.

Ili čak poređenje čuvenog prideva 'kul': kul, kulji, najkulji"

Emisija RTS-a "Oko Magazin" | 24. Novembar 2009.