Prijava

Jedna od najvećih dilema na ovim prostorima je da li je čačanski čips najbolji ili ipak pringls može da mu parira.

Koja su vaša mišljenja?

Dragi moj sarajlijo, kantar preteže na pringls, čisto zbog praktičnih razloga. Tipa mogu ga poklopiti i ostaviti u fioku nazad, ne moram pojesti sve odjednom.

Ja Pringls nisam ni probao, a i Čačanski sam jeo možda par puta u životu.
Inače rijetko jedem čips, a kad to ipak učinim, uglavnom je neki Chipsy od Marbo Producta (sad to drži Pepsi) u pitanju.

Marbo najgori. Čačanski bolji. Pringls precenjen.

čačanski izvikan, primgls okej ništa specijalno, rebrasti i domaćinski marbo najbolji

Thilmo
Marbo najgori

хезно
marbo najbolji

qweez music intensifies

Čeka se Bulgakovljevo mišljenje o čačanskom čipsu

Cacanski jedino iz Cacka sto valja

A jel iko probao Long chips?

https://longchips.eu/

meni je dobra ona varijanta sa lukom i kajmakom

Čipsi pizza i čipsi burger da se vrate

@kamenofil
PIK Čačkov čips je bio dobar čips, imao ukus krompira, i to je bila jedna od većih znamenitosti tog grada.
Pringles je bio korektan, ali dosadan.

Ne grickam čips već godinama pa ne znam kakvo je sada stanje. Marbov sam probao par puta i nije mi se nešto svideo (mislim na ovaj obični, bez dodatih ukusa).

oduvek sam se pitao kakve to osobe jedu cips kakvi su to ljudi u rl

Obj nisam cips jeo fazon 10-15dina

Marbovi ċipsevi sa ukusima, naročito onaj ljuti, neodoljivo smradom podsećaju na čmar

A sećam se kad sam školarac bio bili su pop oni flipsevi masni sa ukusima sira; svako ko je to jeo i kome se to svidelo je osvedočeni degenerik, bio i danas ostao

ahha sa ukusom sira najgori ukus, ljuti mi je top ocigledno volim cmar sto se i dalo primetiti kad sam kacio ribe sa dobrom buljom koje seru

Samo doritos, cipsevi su sranje, krompir isjeckan i przen u ulju najgorem

Doritos tortiljice male slatke <3

Samo kikiriki sa opnom od vasabija, ima ponekad u lidlu ali bas retko. Volim kako me pukne ljuto preko nosa

Al recimo izenenadio sam se koliko su dobre gotove kokice sa ukusom kikirikija. Ona plava kesa, marbo je valjda.

Gledali neku tekmu i ja uz ostalo kupim i to. Prvo me napušili drugari kao koj si to kurac kupovao, posle se pobili ko će jede.

Upravo jedam Pringls, uzeo sam da probam i to čudo konačno.

Ambalaža + (najvažnije to što se može zatvoriti pa ne moraš pojesti sve ko sivonja odmah)
Oblik + (mada je to nebitno, to je samo šminka)
Ukus - isti kao i kod drugih čipsova, nije ništa bolji (ja sam konkretno uzeo varijantu Sour Cream & Onion)
Jedna prednost u odnosu na Marbo je to što je manje masan. Ali Marbo se nekako bolje žvače, ovaj je nekako malo suv u ustima i mrvi se...
Sve u svemu ništa posebno... ne vrijedi te cijene, ali mi nije žao što sam probao.