Prijava

rispekt za bojkot tecnosti posle hemudze lolo

kikiriki je bolji od svih tih sranja zajedno

i kikiriki je govno, masan ubi bodze

Caro, avg plidui izdrze 15h bez kapi tecnosti tokom holy montha, nekoliko minuta bez tecnosti nakon cipsa je pickin dim za plidua vjeruj mi

Nosio bih te kroz saharu na leđima dehidriranog kao kamila kad bi se zadesili dole, my friend

Caro dat cu ti vremena da medicinski istrazis fenomen covjeka koji ne pije vodu odmah nakon cipsa i kako je to uopste moguce, kako neki tamo lik ne pije vodu odmah nakon obroka i kakvu tajnu krije taj organizam

Kikiriki je mastan, ali nije nezdrav. Ima biljne masti, ima dosta proteina, generalno je okej, neuporedivo zdraviji od čipsa.

pliduu posle ovih info pocinjem da te rankiram u ranku pajsad bibe-struje samo za vodu

Caro, avg plidui izdrze 15h bez kapi tecnosti tokom holy montha, nekoliko minuta bez tecnosti nakon cipsa je pickin dim za plidua vjeruj mi

Ali se tad ni ne jede, pa nemaš za čim piti.

Inače ne pijem ni ja ništa odmah poslije kikirikiha ili čipsa, nemam potrebu za tim da se odmah nalivam, ali obično popijem neke vode u narednih sat-dva... Inače pijem puno vode.

Tacno Jovo, kikiriki je ekstra namirnica ali ovdje jedemo mahom prerađeni prženi masni svakakav, onako iz ljuske nedirnut je najbolji i najzdraviji

Isto kao sto je majoneza demonizovana jer Ima KalOrIJa, sustinski jedeš umjereno i jako dobar izvor oleinske mononezasićene masti i vitamina E

pliduu posle ovih info pocinjem da te rankiram u ranku pajsad bibe-struje samo za vodu

Hahahaha posteno

pliduuvoda superhero lol

Plidu pojede parce cipsa i ne popije vode

Cara: hollup.. let him cook

pliduu razgleda stanove po begeu na vodi: a el ima neshto na begeu na suvom hnjo hnjo hnjo

razgleda stanove po begeu na vodi

Real estete agent be like: imamo neki kvar na vodovodnoj mreži, neće biti vode par sati

Plidu s punim ustima čipsa: nea pfoblema

Rendom-aga: Plidu, rajetine, nećeš više meni raje buniti. Držaću te u sindžiru na lebu i vodi

Plidu: Može li bez vode, ago, al da poduplaš leba?

I nek doda soli malo da bude izazovnije