Evropsko Prvenstvo u Fudbalu NEMAČKA 2024

  1. imo takvog lika u srednjoj rezbijanje bukv

  2. погледајте ова два ретарда амиџића и оног из убица мог оца што су снимили рекламу за клаџу

  3. reklamu za kladžu nisu snimili samo još oliver dragojević i brnaba

  4. nek pojedem vnugo nema problena ako prodju danas spanci sutra navijam za engleze samo da gledam silovanje u finalu

  5. нисам знао да је жиру још у репки
    браво ла роха

  6. eo i vjetrovic lepo kae

    jamal > neki tamo mejmun belingem isfurana kategorija

  7. Auuu videh ovo, koja verovatnoca lol

    Inace gledam ovu sliku i u fazonu sam odakle mi ovo poznato

    https://x.com/bxshhyy/status/1810765480187285561?s=46&t=mbSO1pDBNz0yCdng2Pg6Rw

    Ne znam jel to zbog snimeovih glavatara ali sam cuo sliku
    I CANT BREATHE

  8. оде модри у арабију сиг за 35 милиона по сезони са роналдом да испуше за титулу још једаред од смс и митроглуа и наравно Хорхеа Жезуса генијалног на клупи

  9. најјаче кад сам видео исечак на ИГ ваљда оне рилсе седе Вишковић у дресу француске из фазон 1998 и пијани гојко вињак андријашевић и причају нешто о еуру и пиксију јбт СК се толко распао да они тамо имају одрешене руке да раде шта хоће

  10. Dobijaju ustase vcrs a navijam za holandeze bukv a jopet voleo bi da spanija naglavi gamad u finalu

  11. иду холандези у финале

  12. bilo bi smećarski da se sad englezi probude i počnu da igraju fudbal a sve mi se čini da će biti tako

  13. Неће опуштено бацио сам худу вуду магију

  14. Ne bi na holandeze stavljo kucu

  15. Ја ставио
    јесам у невољи :(

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.