Evropsko Prvenstvo u Fudbalu NEMAČKA 2024

  1. ne macka uzima ker xnio xnio xnio

  2. U kom smislu dobro pitanje? Zašto dovoditi u pitanje igranje samo ovog jednog takmičenja? Zašto se igra svetsko prvenstvo, azijska liga šampiona, estonski kup? Pitanje nije dobro nego je izdrkavanje malenog 'vidite mene ja ne pratim sportove ja se bavim bitnijim stvarima u životu kao što su filosofija, vjera, boja kože i oblici lobanja ljudi koje poznajem itd itd'

  3. U smislu da ako ga pomazimo po glavi ponekad ublažavamo šansu za spontani masakr heklerom u studentskoj menzi za bar 30%

    A za moj izbor repstacije si u pravu 1/1

  4. jebace lakse stvorices monstera kapsula je tesna

  5. Taman rekoh da napravim grupu da napljujem ove naše baletane, al vidim bio sam vredan.

  6. Plašim se potopa protiv engleza, tipa 6:0.

  7. ма опуштено плашили смо се потопа и против брасила па било само 2 0 уз најљепши гол на турниру

  8. sve nebitno samo ovaj pixi vise nije za gledanje kakva je to mejmuncina

  9. Има ту вучић реторику само лупета спинује муља дебил одвратни

  10. https://www.youtube.com/watch?v=QVdOR2CkNO8
    Аца Лукас господин сећам се овога кацам гледо пре 100 година ааххахахах

  11. retard se utalio uzeo para i para a ovamo jede govna cim ga neko pita koliko uzimas

    onda izadje na tv kao ovaj odlazak na euro se iskupio za svecko evo dajte mi jos novaca

  12. bar ce rade kladionica imati materijala kvalitetno da sere, steta sto se prodo. ako ga puste na rts uopste ovaj put

  13. Немојмо заборавити да Антић није имао никакав успех са најјачом репком у последњих 15 година

  14. Al one formacije ko da smo barsa lol

    Ovi srednji da trče i napred i nazad. Da l je ukapirao da smo rupčaga jebena. Xd

  15. Па тотални фудбал :DDDDDDDD

  16. prva i poslednja u 21 sa slovencima od 15 ok je nisu losi termini za gledanje

  17. Mi nismo favoriti ni sutra u prijateljskoj sa šveđanima lol

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.