Evropsko Prvenstvo u Fudbalu NEMAČKA 2024

  1. Nije loženje, Englezi se prehajpovali po običaju a masa igrača im i nije baš u formi, izašli iz nekih povreda itd. Nisu ništa napravili ni sa daleko jačim timovima.

  2. dance svetimo za 92gu a slovence za 00 i onda kad je vidara promasio penal kad nismo otisli

    9bod bukv

  3. Meni samo da oderemo zmajčeke. Još vučem traume sa onog evropksog u košarci gde nas jebali.

  4. Sad ni kriv ni dužan se budim noću da navijam protiv dončića u finalu nba lol

  5. protiv doncica a on srbin, sto rece neko nije momak kriv sto se nismo angazovali da ga zovemo za repku, nama su kosarkasi kao on i jokic "netalentovani" ali bitno da nam je pretalentovan bio rade zakurac i dangubic

    inace engleska go kurac a mi jos golji

  6. Kako Ibra broji do tri na šveckom ili na maternjem hnjo hnjo

  7. Favoriti za naslov na Euru prema Fabriziju Romanu:
    1. Engleska
    2. Francuska
    3. Njemačka
    4. Španjolska
    5. Portugal
    6. Italija
    7. Nizozemska
    8. Danska
    9. Srbija
    10. Hrvatska

  8. haha, a sta ce kao brazil uzne

  9. Bili englezi proslo jevropsko u finalu sad imaju tradiciju

  10. Ja i dalje, nakon svih ovih godina, navijam za Italiju.

  11. Ita fra spa moze samo ne odvratni englezi i njemci

  12. Kad ne igra Srbija

    Gospoda navija za: GER, FRA, NED

    Ako je svetsko, prihvata se urugvaj

    Kraj spiska, ostalo su koupovi i/ili ciganisanje

  13. I kad igra Srbija - Žabari, Urugvaj, Portugal i Holandija. Tim redom.

  14. dingospowi ne naviau dingospowi

    B O D R E
    O
    D
    R
    E

  15. Низоземска деценијама врх тим и опет освојен курац плус аматер на клупи тако да они испадају после групе
    а можда освоји француска ух чуј мене африка, францукса бре
    а навијамо за жабаријану хмм може португал и босна

  16. CRO ESP 1:2

    SER - ENG 1:3

  17. njemačka - odurno, vekovni neprijatelji, mržnja dodatno pojačana viškom melanina u sastavu
    francuska - isti melaninski problem
    španjolska - mnogo manji hejt imam prema njima sada kada nisu midžeti mada će uvek imati tu cigansku auru
    portugal - gorepomenuta ciganska aura

    najmanji problem od tih S tier repki imam sa englezima i italijanima
    od A tier repki holandija može uvek, mada sam skoro video da će jebeni Memfis Depaj za 6 golova da im postane najbolji strelac svih vremena, ne valja to

    i naravno uvek navijanje za slabijeg da se razjebe taj ustaljeni krug istih smarača

  18. а добро то ил су играчи пензионисани пре пар децениај или ови хунтелари робени и још неко биће депај први

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.