Prijava

мислим да су шпањолци викали косоооово србија вифех негде клип можда је монтажа

kroasanima je to to ja mislim dovijeka

a i mi ćemo da ga ispušimo gubimo od Danske 2 0 pazite

isuse hriste debila nogomet je okrutan ajdee pusi kurac

https://www.youtube.com/watch?v=CxLYR7yicIE

necemo, ima neki kosmos proradi sutra iz nekog x razloga koji nema veze sa nama

bukv nekad te neke stvarri krenu a da bukv ti nemas nikakve veze sa tim. visa karma. to prizivam

U zadnjih 20+ godina primaju tek ovih dana gol u finišu i sad jbg kao nikad nismo imali sreće pa ni sad ae vajdu ga luka

Mora neki glič u našu korist, ono s ronaldom smo već isplatili

tako je, prekrsti se pomoli bogu za ovu i ovakvu srbiju najmanje je to sto moze da se uradi, moc molitve je dokazana i kroz nauku

Mora neki glič u našu korist

Čuš kompa, pa gdje ćeš većeg gliča od tog što smo umesto susjeda završili u grupi sa Engleskom, Danskom i Slovenijom, kroz koju bi se ovi realno prošetali, umesto da nas guze kolektivno i Španci i Talijani, a kako stvari stoje i južni nam susjedi. Da je pravde i smisla, bukvalno bismo zamenili mesta i doživeli ko zna kakav debakl i sramotu od koje se ne bismo oprali u narednih pedes godina. Ovako smo sad već potrošili svu sreću za narednih bar 3-4 prvenstva, vraćamo se posle ovog u normalu, što znači na iduće svetsko i evropsko nećemo se ni kvalifikovati, a na onom tamo svetskom 2030. grupa ima da nam bude Argentina, Francuska i Nigerija sa timom duplo jačim od onog iz devedesetih.

↑↑↑

i drugosrbijanstine su u ovakvim prilikama dobre sve sto modz da se prikolje za bolje sutra

ahahah a zna se dobro da su svi seselji hrvati

baby plava ga odala

Super je što je Danska isto crvena, pa se mogu naši navijači uključiti isto u slavlje posle meča.

Super je što njima odgovara bod pa ne moraju da nas napadnu paš odmah, mogu da kalkulišu i da se zeznu. Mada kad razmislim bila bi najveća fora da prođemo na neke guzove sa dva boda, kakav bi to presedan bio.

2 0 veceraske za nas