Prijava

jedino piixari sto priznajem a sto je sam rekao evo nisu u nam davali po pet komada ko ranije nisu nas ismevali. u tom smislllu u napredak je evidentan u odbrani

i ova plava iz studia se popravila nije vise akrep ko ranije

mogli smo mi bolje.vlahovic i mitrovic su solidni igraci ali lopta nije ni dolazila do njih.za sve je kriv piksi jedino.

nemos samo tako gledati, bukv nije sve samo igra i posao oko toga

piksi bukv produzena ruka sns-a i precednika, ko zna kakva govna je sve morao da izede da bi bio glavni baja na celu repke evo dok sam sebe nije zatrpo govnima na kraju vise ne zna sta prica

evo pajz ovo

https://x.com/i/status/1804833882044239936

polupan covek bukv

Jasno, Pixi kriv što sredina nije u stanju da napravi jednu solidnu šansu u tri utakmice. Nema bukvalno šta da mu se prebaci, nokoga nije izostavio, praktično svi su igrali neke minute, nko nije nepravedno kampovao na klupi. Tadić koji je bio u fazonu da je najspremniji tralala ništa nije uradio. I tu Piksi ima kredit jako velik, ostavio na klupi i njega i SMS jer je tako mislio da treba. Vlahović nije dao gol u prve dve - treću počeo sa klupe. Svaka čast na tome.

Tebra bukv AV spika

Edit: ovo s tvitera

Jednostavno, sa ovom grupom igrača ni Anćeloti ne bi napravio ništa bolje, ta ekipa neće biti drastično bolja u naredne dve godine, nećemo se kvalifikovati za iduće svetsko (možda na neke guzove) i to je to. Pixi nije trenerčina, daleko od toga, ali izvukao je maksimum iz ovoga realno.

Dobro ljudi kako god, ali realno stanje je takvo da nas na evropskom nije bilo 20+ godina, na svetsko nekad odemo, nekad ne, i nismo prošli grupu skoro 25 godina. To što se mi večito preložimo i nešto kao očekujemo je druga stvar, to što smo umislili da smo kvaitetniji od Danske ili čak Slovenije takođe. Nismo, tu smo negde sa njima. Nemamo više ni jednog jedinog igrača u top klubu (Juve odavno nije prva klasa).

Eo sad ćemo u ligi nacija s top tier repkama, nek se kali ko treba da se kali i uigrava ko treba da se uigrava, mislim na tandeme ko s kim najbolje funkcioniše da ne kažem kohezivnost neku, da se vidi najbolja kombinacija igrača i da se fala bogu oromeni formacija jednom

aj nemoj zajebavas melk realno sam tim je krajnje solidan, jedino sto se trudilli i ginuli ova tri u odbrani i rajkela vrv jer su najglupji deo ekipe i sve shvataju bukv (i ono jovic kace jednom vratio)

tim je krajnje solidan

C, Tadić 35 godina, Mitro i SMS u Arabiji, Živković, Gaćinović, Veljković...Prosečni igrači, ništa više od toga. Kostić bio povređen, ostatak ekipe bio ok skroz. Nula kardinalnih grešaka, autogolova, penala, crvenih kartona...Maksimum smo izvukli, bukvalno.

pa cekaj jbt ucestvuje po jevrope ne pricamo o nekom fajnal foru

kakvi su cesi, gruzija, madjarska, rumunija, albanija, slovenija, slovacka itd itd

obj po kvalitetu smo neka sredina sig

Ok aj onda melke po toj logici gruzijci svi igraju minimum bundes a rumuni i slovaci bar prvu francuske

real pod nekom normalnom selekcijom i vodjstvom treba 1/4 finala da bude obj cilj sve preko toga usralo nas

obj po kvalitetu smo neka sredina sig

Pa objektivno i prošli smo ko Mađarska, Češka i Albanija, šta hoćeš. Slovenija i Slovačka se provukle na guzove i to je to. Tu smo. Danska još, Bugarska, sad i Hrvatska negde.

Dajte bre ljudi o čemu pričamo Tadić ima 35 godina, Mitrović igra u Arabiji, opao je za dve klase. SMS ne može da potrči, nije u formi jednostavno, kilav je. Jović ne može da trči kontre, prespor je. Kakve bre četvrtine finala

Francuska nije postigla nijedan normalan gol, a skrpili 5 bodova, jedinu pobedu imali zbog autogola protiv austrije, 1:0

de smo isti bukv po ranku smo opet najgori ako uzmes sve moguce parametre kao merodavne

real da smo igrali ko siptari misaona imenica

Pa najgori po parametrima smo mi i česi kapiram, a oni izmislili fudbal za nas po prikazanoj igri