Prijava

znaci izlupeto se bulg kad je reko dace ako svabe budu druge u grupi imati finale sa spancima

jos me i nesto isprozivo kako najvise gledam i komentarisem a nista ne znam, a ja mu poverovo nisam ni proveravao

@cara
1. Pročitaj još jednom tu moju "prozivku".
2. Švabe nisu bile druge u grupi, da jesu, mogli bi da igraju sa Špancima tek u finalu, ovako igraju već u četvrtfinalu. Pročitaj još jednom taj razgovor.
3. Ovo danas nije bio ofsajd Morate, ne vredi da sad objašnjavam, kasno je.
4. Očigledno da ti fudbalske propozicije nisu jača strana.

hahah dobro je da si tu obicno sam naviko da si oko jutarnje kafice prisutan

zaebo sam se sad gledam tabelu, bile cvabe prve umal druge, nego me je pliduu bio pojebo u nekom komentaru posle gde sam moro mu ovo objasnjavam sto sam od tebe naucio pa sam prezubcio

ne idem toliko u kladzu bulg popravicu se

generalno jadno prvenstvo, jedino spanci sto su demonstrirali totalku koliko toliko

od ovi drugi favorita svi su vnugo

i velika greota sto nemodz spa ger finale, nego ce kradu spance na max zbog domacina (valjda sam sve tacno reko da me bulg ne isproziva jopet)

па има да изнамештају за нацисте то је политички коректно пошто им се држава распада да изгледа како побеђују бар у фудбалу а фудбал је све

баш дерби богаља овај ТЕДЕСКО је уз саутгејта и пиксија најгори тренер на турниру

фала богу више дао овај сенегалац избацуј белгијске смараче

Popusice slovenci vcrs

Propustio sam zadnjih 10 minuta jer me smorilo ono mučenje lopte i pazi čuda propustio sam gol najboljeg strelca šampionata

taj hajp oko belgije postao tradiocionalan kao i za engleze, fazon evo ovo su apsolutni favoriti samo njih gledajte dal su jedno takmicenje bili solidni u rusiji i toeto

Bolji bili sa Vilmotsom i Mpenzom

rade govnar agituje za njemce prodo se kurwa