Nije Vučić kriv

  1. zato što ljudi

    seju smeće gde stignu, pa zagadismo i reke i šume i sve što stignemo

    pakuju pse u automobile kad im dosade i puštaju ih kojekuda po selima

    pušimo krek itd, opleti

  2. nije vucic kriv sto zvezda uzela aba ligu

  3. Ni što za Paću ne igraju mlađani Srpčići sokolići već kevini Panteri, al dobro sad to.

    Nije Vučić kriv što budale ubiju 40+ žena godišnje, ni što se te žene vezuju za te budale i trpe ih dok im ovi ne presude.

  4. nije vucic kriv sto neke smoklje nece da kopaju zlato nego insektoidi to rade mesto njih, davni dana sam to reko

  5. nije vucic kriv nego ovaj retardirani polusiptarski narod sa prosecnim IQ-om od 89. da nije vojvodine bilo bi manje os 85 realno. jebem vam mater

  6. Što ti mama gleda pink i hepi, ima daljinski nek promeni kanal

    Što ti tata kupuje blic i kurir svako jutro, niko ga ne tera

    Što bratu Trajforsu podmeću trsteničke Romkinje mesto Brazilki i uzimaju mu masnu lovu

    Što vam deca slušaju jalu brata i crni cerak

  7. nije vucko kriv sto bg na vodi jos nije potonuo

  8. prava zemlja je belorusija. najveci IQ u evropi imaju jer se nisu mesali sa nizim(neslovenskim) narodima. ja sam cvrsto odlucio da me tamo sahrane kad konacno umrem. mogu zapravo i da me spale mrtvog po starom slovenskom obicaju

  9. Mogu brate i živog lol

  10. Što ljudi pijani sedaju za volan

  11. mora mrtvog jer je takav obicaj. sad zasto je to tako pitaj varga vikernesa

  12. Nije Vučić kriv što većina Srbijanaca mrzi Srbe i Srbiju

  13. za sve se slažem osim

    Što ti mama gleda pink i hepi, ima daljinski nek promeni kanal

    Ti sadržaji su nažalost tako pravljeni da lože narod, pobuđuju niske nacionalističke strasti, upakovani su tako da se bumeri, i ne samo oni, lako na to navuku. Po meni je baš Vučić kriv što je dosta ljudi zabrazdilo u nekim stavovima, jer on takve sadržaje gura, i to sistematski i dugotrajno. S vremenom, otupi kritički stav, kod većine ljudi.

    Lako je reći promijeni kanal, al kad si ti već umoran i od posla i od života, a nešto zahtijeva malo kritičkog otklona i otpora, teško se tome oduprijeti. Ti kanali koriste sve moguće tehnike manipulacije masama, od klikbejtova, senzacionalizma, podilaženja svemu što ne treba, stvaranja atmosfere svi su protiv nas, koriste i cliffhanger-e, itd... Lagano, sistematski ispiraju mozak.

  14. Ja na primjer znam, od dosta ljudi koje poznajem, veliki broj je skrenuo znatno udesno, otkako je došao Vučić umjesto Tadića. Mnoge teme koje su za vrijeme Tadića bile nebitne i bespredmetne, tipa antivakserstvo, sad su smještene u prvi plan. Znači, kampanja mijenjanja stavova je uspiješna.

    Mada nije to samo do Vučića, to je trend koji je prisutan u cijelom svijetu. Desničari i populisti su svugdje u ekspanziji. Evo sad u Holandiji, ej, Holandiji ! - najliberalnijoj državi, poznatoj po prostituciji i legalnim drogama, došli tvrdi desničari na vlast.

  15. Pa dobro ali realno ko još gleda tv program danas a da je mladji od 50 godina? Ja bukvalno ne znam osobu mladju od 50 koja gleda tv program. Strimujem filmove, jućub 50% vremena na ekranu, serije na Netfliksu, koncerti, čak i kad mi se gledaju spotovi putim jućub pa nabijem neki algoritam pretragama da mi titra muda, podkastovi, dokumentarci… ako se svesno truješ nije niko kriv osim tebe. Ako nisi svestan da se truješ onda je na tvojim bližnjima da ti pomognu.

  16. Ovo što kaže brat Čevu, brate Jovore. Daljinski upravljač i 200 kanala su jedno od najvećih dostignuća demokratije.

  17. Pa ja realno i ne gledam, po meni bi stajao ugašen 95% vremena.
    Al ovi stariji gledaju, na njih se ovo odnosilo.

  18. nije vučić kriv ljudi krivi su jevreji. da ste i vi pročitali majn kampf kao ja vi biste to znali

"Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma."

Kompjuterska Biblioteka | 7. Maj 2009.