Top 25 serija

  1. 1. Sopranovi
    2. Cista hemija
    3. Bolji zivot
    4. Djekna
    5. Zauvijek susjedi
    6. Porodica
    7. 11.22.63.
    8. Ranjeni orao
    9. Drzavni posao
    10. Senke nad Balkanom
    11. Moj rođak sa sela
    12. Jutro će promeniti sve
    13. Volim i ja nerandže no trpim
    14. Porodicno blago
    15. Crni Gruja
    16. House MD
    17. Juzni vetar
    18. Teorija velikog praska
    19. Mali Šeldon
    20. Santa Maria Della Salute
    21. Wolf Creek
    22. Tajna vinove loze
    23. Jedini izlaz
    24. Nijesmo mi od juče
    25. Nečista krv

  2. ko god da je brejk in bed preveo kao čiSTa HeMIjA može stvarno da mi izpushi gowno

    dobro ok kapiram da je zajeban idiomatski izraz i nema teorije da se vickasto prevede i zadrži kratkoću i značenje ali ČISTA HEMIJA???? HEMIJA KOJA JE ČISTA????

    degutantno

  3. велики курац енергија

  4. Malkolm u sredini
    Simpsonovi (do osme sezone tipa su vrh)
    Pozovi Sola plus Brejking bad
    Vratice se rode
    Sopranovi naravno
    The office americka verzija

  5. Potpuni raspad je jedan od košer načina da se to prevede, poštujući donekle i tu hemiju i narativ. Mada živo me zanima kako bi preveli "Half Life" ovi naši pajpuni

    Ali kapiram da nije zahvalno za ubediti nekoga kad otvori programsku šemu na teletekstu da treba da gleda potpuni raspad od serije

  6. ja simpsonove i tako ta animirana govna ne kontam u seriju uopste

  7. pa drkaš kurac na izmišljene maloletne devojčice iz japanskih crtića bolesniku bolesni.

  8. Потпуни распад. Амин

  9. Ma naziv serije uopšte nema hemijsku konotaciju, to što su naši primatski mozgovi povezali reči breaking i bad sa hemijskim elementima bromom i barijumom zbog onog introa je nesrećna okolnost.

    The show's title is a Southern colloquialism meaning, among other things, "raising hell", and was chosen by Gilligan to describe Walter's transformation.

    prevod bi mogo na primer da bude

    I S P I Z D
    P
    I
    Z
    D

  10. Da se zove "poludi Ivice"

  11. Simpsonovi (do osme sezone tipa su vrh)

    otprl od 3-4 do 8-9 sve ostalo kurcevina

  12. ma gotivim i ja simpsonove bruku. samo reko jednostavno nije u pitanju serija

  13. samo kazite ako zelite top 25 crtaca ili tako neki kurac

  14. 1. Kuća MD
    2. Ludi muškarci

  15. Kancelarija
    Bend braće
    Poslednji savijač vazduha

"There are 30,217 sites with a better three-month global Alexa traffic rank than Vukajlija.com. The site has a relatively good traffic rank in the cities of Jagodina (#15) and Cacak (#15), and visitors to this site view an average of 8.5 unique pages per day. Compared with the overall internet population, Vukajlija.com's audience tends to be low-income; it also appeals more to childless men under the age of 35 who have no postgraduate education and browse from home. The time spent in a typical visit to the site is roughly nine minutes, with 47 seconds spent on each pageview."

Alexa | 25. Septembar 2010