Prijava

ja najradije sa pliduom, mislim da se mnogo folira ovde i da je zapravo baš kul lik. a sa carom mi je obrnuto, slažemo se mi super ovde ali imam osećaj da uživo nosi fedoru

Sa Jebachem, saće brzo skup srba soroševaca skandinavije (skraćeno CCCC), a imam pravo dovesti gosta.

a najradije sa pliduom, mislim da se mnogo folira ovde i da je zapravo baš kul lik

inache decko je overhajpovan, prosle godine prodo par fora oko kabrioleta od tad posto nesto bitan

nosi fedoru

moze samo slamnati šešir da nosi taj kikindski paor

Hvala na lijepim rijecima hezno

Ni sa kojim samo alkoholno pivo bi pio sa skoro svakim.Koja je svrha piva uopste ako nemoze da opusti.

radije bih isao na teferic u zavidovice nego pio pivo sa vama nabrojanima, a to je moja vizija pakla, pa ti vidi

ne znam sa kim bi pio pivo al znam sa kim bi

P R O S E T A O
R
O
S
E
T
A
O

Sa svima bih pa bože sačuvaj, mesni kameni plidu atomski i ostali carevi da ne nabrajam… sve su to moji prijatelji

Pio sam već s melkom doduše, samo on toga nije svestan hahahahah

jebač pratio melka sedio 2 stola iza njega

Bio mu na izlozbi, rekao mu fantastisches Kunstwerk a melk mislio neki bečlija jer je jebach ugledni gospodin svakako

real sve vise i vise se zakuvavaju price o okupljanju

zadnje bilo sto je celt organizovo iz gepeka bembare na nissavi kad je doco

pa okupljanje u Lajpcigu izgleda

kad nekima mora da se crta s kojim vukajlijasem bih popio bezalkoholni vops
jebac
plidu
kameni
smoklja
mesni
kuzman
ollanik
ombre
pancera
clannad
petar pan pezos
ajax
boxer
pseto88
kbo
los tenor
mabncester
papet master
zyclon
luks
trosarinac
zhajk
roki bilboa
elektricar
grok grok
shomy23
marko
mickey savage
lemaja
milica
mylyca
dzonovan
fejd
dionisyo
dankan ferguson
bushido
deky aod
nash bridzes
riha disident
stevan
radjard kuplung
dzela
tandrcak
leprikon

jesi ti svestan ovih prebolesnih imena,deckitj,ili moram jos neku reakciju da ti shaljem

brate kakva imena kida

Sa nekom pidžgom od onih dobrih i zanimljivih, koje su navraćale dok ih nismo sve rasterali.

Džoplinka dosad izrodila 4 deteta