Budućnost bosanskohercegovačke države

  1. inače, smešna mi je ova gospoda koja misli da će otcepljenje rs-a rezultirati u nečemu pozitivnom, ali nacionalisti i separatisti generalno nisu pametni ljudi. svi smo dovedeni do tako niske grane već, da se država dodatno prepolovi, propale bi obe skroz naskroz, amabaš propale. srbija ne bi prihvatila da se pripoji rs jer šta će im to? nije im u interesu. možda se i pripuca malo tu i tamo.

  2. Cuj sad nacionalisti problematicni, kakva mejmunska zamena teza
    Jos ih ubacis u istu ravan sa separatistima

    381 – Srbija
    382 – Crna Gora
    383 – nedodeljeno (kosovo)
    384 – nedodeljeno
    385 – Hrvatska
    386 – Slovenija
    387 – Bosna i Hercegovina

    Ese pitao ko za koga se cuva 384

  3. Za Republiku Srpsku Krajinu

  4. Ili r srpsku sad ne znam

  5. https://www.klix.ba/vijesti/regija/srbijom-se-ponovo-sire-gradjanski-protesti-protiv-otvaranja-rudnika-litija/240725012

    Meanwhile,

    Cara: voša do ikee moze sto se mene tice, nego kako bosnu da podijelimo i sta je sa krajinom pitam ja vas??

  6. Minvajl true plidumir svectan sebe u sred loznice kosovo je srb:

    https://www.tiktok.com/@kartonrevolucija/video/7385968494136823046?is_from_webapp=1&sender_device=mobile&sender_web_id=7395584613399938566

    *Jest da je sorosevski uljez al spika je dobra

  7. Vidio sam “karton revolucija” u linku i to mi je bilo dovoljno da ne otvorim i ugledam facu ta dva degena

  8. Ovaj se momak pod hitno mora kenslovati. Opasan po demokratiju

  9. Iz carinog klipa ovaj drinski ekumenista

  10. bila je prica da su im zabranili ulaz u srbiju

  11. Izgleda da je lovostaj na međede

  12. Jbt pliduu decki ti objasnjavaju da si targetovan za litijum kao i srb gde je problena jos su i sorosevci

  13. Jel samo ja čujem '' ne poHstoji veći ideal nego da se boHrimo za koHmad zemlje gde smo roHđeni''

  14. Plihduu tebra, jel i ti ovako zboriš, mislim vaki nahglasak?

  15. Plidu govori sa suptilnim bečkim akcentom

  16. наравно чика боља пуштен из болнице и сад сурфује по вукајлији и отвара ментолске теме е пази будућност БООСООНСКООхерцеговачке државе ајде банујте више овог ренџера

  17. ух како га је тешко слушати

"There are 30,217 sites with a better three-month global Alexa traffic rank than Vukajlija.com. The site has a relatively good traffic rank in the cities of Jagodina (#15) and Cacak (#15), and visitors to this site view an average of 8.5 unique pages per day. Compared with the overall internet population, Vukajlija.com's audience tends to be low-income; it also appeals more to childless men under the age of 35 who have no postgraduate education and browse from home. The time spent in a typical visit to the site is roughly nine minutes, with 47 seconds spent on each pageview."

Alexa | 25. Septembar 2010