Sranje u Engleskoj

  1. gasi temu, otvaraj vadjenje litijuma i ostalih cuda za finansiranje snsa

    projekat vec bio stopiran sad reaktiviran, vucela reko ocu necu, sad opet sranje EVO NAMA CELTA DA OBJASNI

    kasnis 3-4 dine min

  2. a ove spike kako mali nije mudzahedin samo el je rodjen u engleskoj sve menja iz korena JER JEBIGA ENGLEZ JE nema to vise veze sa korenima

  3. селт делимично у праву мада навијам за навијаче шефила нотингема евертона да јебу мајке мигрантима
    а јова цар наравно од 3 стране 2 сам исписао

    Krenulo me jbga. Celt je ovdje najpametniji na temi.
    Ja sam se malo previše primio na temu.

  4. dobro caro, nemam ja tu sta da dodam ako vam je lepo.

    samo kazem, na neke teme vredi trositi mozak, na neke, kao sto su "neredi u birmingemu" bas ne vredi.

  5. pa brate prostesti su po svim gradovima vec 10 dana svi su upoznati sa pricom, mislim da ne postoji trenutno veci zajednicki konsezus od ovoga cirka 60%+ stanovnista je protiv ovog projekta samo ostaje se vidi kolika je vucela budala

  6. Ne vredi Celte ndma ni litijum, što ljudi nisu rešili sve to zimus kad je pokrao izbore, nego su splasnuli u roku od odmah. Jebe mi se više, nek nam uzme i crno ispod nokta. Kakav je bre ono protest, u fazonu vaau, došlo 100 iljada ljudi. I?

  7. па имали смо протесте и у америки кад је убијен онај црнац ивица граџанског рата и те приче ајде баталимо то али лепо је што су људи незадовољни аматерима који воде државе дал србију дал енглеску или америку
    баш ме занима резултат ванредног састанка преседника поводом протеста

  8. Moglo bi mu se obiti o glavu kao Milu kad je udario na crkvu.
    Sve zavisi od toga koliko će imati preciznu procjenu situacije.
    A i od toga šta je kome obećao i da li je ucijenjen.

  9. Ne vredi Celte ndma ni litijum, što ljudi nisu rešili sve to zimus kad je pokrao izbore, nego su splasnuli u roku od odmah. Jebe mi se više, nek nam uzme i crno ispod nokta. Kakav je bre ono protest, u fazonu vaau, došlo 100 iljada ljudi. I?

    pa vidis da smo kulturni a ne ko englezi odma za motke pa udri. zato ce oni propadnu dok se mi nasladjujemo, a mi ce procvetamo da budemo ekonomski tigar.

  10. Po meni on ne može past dok se nečim baš žestoko ne zamjeri narodu, litijum je jedna od potencijalno takvih stvari. Bez neke katastrofalne greške koja bi bila dealbreaker za veliku većinu, može vladati još 20 godina.

  11. A i od toga šta je kome obećao i da li je ucijenjen.

    cus da li je ucenjen, lol

    jebace ga do max za ovo, da su malo realni ne bi pokretali pricu ponovo ali ajde ostaje da se vidi koliko se narod moze jebati i gde je dno otprl

  12. more rudnici su ono sto moe da ga prelomi. zbog obecanja za njih evropa trpi diktatorcica blagog, tako da na tom moze da polomi zube - ili da izgubi podrsku naroda, ili ovih sto ga placaju sa zapada.

    trebala bi ta tema jako da se jase.

  13. zbog obecanja za njih evropa trpi diktatorcica blagog, tako da na tom moze da polomi zube - ili da izgubi podrsku naroda, ili ovih sto ga placaju sa zapada.

    kako ovo mislis, pa na zadnjim izborima bio je bojkot za bg a ne za republiku a kradja je bila svuda, hil je na kraju reko da je sve ok a djilas se posle povukao sa beograckih asu zato ostali u skupstini

    zapad vucelu i tera na ovaj rudnik tu i jeste problena

  14. Po prvi put navijam za mudzose

  15. navijao sam i za gadafija i sadama da se ne lazemo

  16. не навијам за муџосе навијам за бритсе нарољане пивом да разбију пичке и да их пошаљу у таџикистана

  17. а навијо сам за садама гадафија асада

  18. u redu da se mudzosi podrze u britanijji treba ih dovesti jos par meleona da se stvori kriticna masa za gradjanski

    britsi jebani u mozak > britsi koi piju pivo i prave sranja

  19. Navijam da se smiri ova situacija (mora da mi je estrogen udario u glavu), ali da se ubuduće Evropa malo opameti po pitanju nekih stvari:

    - da manje prima kojekakvih i od kojekude
    - da porade ovi domaći na natalitetu, jer bez toga će nas "arabljansko more" potopiti kurcem, ako ne nečim drugim. Neće im trebati ni mačete ni šta drugo.

  20. britsi jebani u mozak > britsi koi piju pivo i prave sranja > britsi koji se kote

"There are 30,217 sites with a better three-month global Alexa traffic rank than Vukajlija.com. The site has a relatively good traffic rank in the cities of Jagodina (#15) and Cacak (#15), and visitors to this site view an average of 8.5 unique pages per day. Compared with the overall internet population, Vukajlija.com's audience tends to be low-income; it also appeals more to childless men under the age of 35 who have no postgraduate education and browse from home. The time spent in a typical visit to the site is roughly nine minutes, with 47 seconds spent on each pageview."

Alexa | 25. Septembar 2010