Sranje u Engleskoj

  1. taman ovo što cara kaže, nisam ja na intelektualnom nivou da se izrazim elokventno kao on

  2. Ja realno i jesam ljevičar, ne sporim to, ne ekstremni ali jesam, recimo socijaldemokrata.
    Što me ne sprečava da zauzmem čvrst stav po pitanju očuvanja Republike Srpske. Neke crvene linije se ipak ne prelaze.

  3. Jovo ti je potureni ljevičar, ubačeni element, infiltrira se međ drugostbe da brani Islam. Nije onaj što viče Alahu akbar na ulici i vitla mačetom, već se pravi blesav i sastavlja kilometarske postove kojekuda. Poseban oblik fanatizma.

  4. to ti otpr najgluplja podela ikad de mozes da se svrstas desnicar vs levicar

    na kraju i nemoguce to odrediti jer imas niz razlicitih nacela, pa si po necem levicar a po necem desnicar. prazna prica

  5. Melk, ti ili me troluješ, ili me stvarno nisi provalio do sad.

    Ne branim ja islam, ja napadam fašistoidna ponašanja, to je bitna razlika.

  6. e da levica se bori protiv fasizma lol

  7. na kraju i nemoguce to odrediti jer imas niz razlicitih nacela, pa si po necem levicar a po necem desnicar. prazna prica

    Približno tačno. Nije sasvim prazna priča, ali je prilično prazna. I slažem se da moraš biti pglu, ako apriori usvojiš samo desne odnosno samo lijeve stavove. Većina ljudi koja koristi mozak iskombinuje to malo.

    Mada na kraju, ipak malo više naginješ na jednu stranu. Tako da nije skroz prazna priča.

  8. Slazem se, i ja sam levicar dok nesto ne popizdim onda sam desnicar. Otprl taj nivo

  9. јова стари дбовац није баш добро обучен провалио сам га на кеца има те безвезне ставове који изазивају реакцију народа па то документује е јебо те посо јово иди лови муџахедине по босни и србији то ти је посо

  10. Znači Vuzi ledžit misli da čovjek ne može imati autentične ljevičarske stavove, mora biti neka navlakuša, da se pecaju ljudi i bilježe reakcije. Brate...

  11. ја буквално не знам ни шта значи левичар десничар а толико ми то значи да ми трне курац да прогуглам 2 минута ај нек неко напише онако сажето кратко и јасно шта значи шта

  12. Додај моје незнање у досије ЈОФО

  13. Levicar kod nas je fazon ex yugoslowen komunista titoista antifasista tai neki rad on je za pravdu i sace kao takav preveslo u nove geopoliticke odnose de to vise nema veze sa vezom

    A i ovo prvo je bila budalastina

  14. Cuj ti melka on nekome sere o infiltriranju, robe svakog režima, ko neka ženica ideš čas si kivan na srbe čas na druge čas ti smetaju ovi čas ti ne smeta niko, dobar mi gadafi ne volim muslimane ali volim katolike ali ne volim hrvate ali volim krscane ali ne volim papu, dozovi se druže imaš blizu 50 banki jos se nasao nisi jesil ljevicar il desnicar jesil rus il amerikanac, cetnik il komunjara..

  15. Realno krajnja levica i desnica jedno isto zlo, samo se zalažu za drugačiji totalitarizam. Ko metal i turbo folk što su jedno isto, totalni nekvalitet u samoj svojoj suštini. Englezi džindžeri što hoće da isteraju Pakistance sa svog glupavog ostrva koje toliko vole nisu i ne mogu biti fašisti. To su ovi ljudi bukvalno

    https://www.youtube.com/watch?v=FI3JBBlmej4

    i pripadaju tamo negde po Aziji, ne ovde.

  16. ја не узимам за озбиљно те леве и десне ставове нити ме занимају тое пропало вероватно као и што пропада овај светски поредак пљачке

  17. Cuj ti melka on nekome sere o infiltriranju, robe svakog režima, ko neka ženica ideš čas si kivan na srbe čas na druge čas ti smetaju ovi čas ti ne smeta niko, dobar mi gadafi ne volim muslimane ali volim katolike ali ne volim hrvate ali volim krscane ali ne volim papu, dozovi se druže imaš blizu 50 banki jos se nasao nisi jesil ljevicar il desnicar jesil rus il amerikanac, cetnik il komunjara..

    Flejm se raspaljuje

    Ali pogrešnog si odabro plidu za razliku od care koji pošteno ulazi u raspravu ovaj melk i jovor samo iskuliraju bilo šta što im se kosi s pričom i tjt

  18. Hahaha dobar

    Ma drag vukajlijaš mi je melk al brate ne možeš mu naći ni glavu ni rep, evo ti si duze na sajtu pa mozes li odgonetnuti koga melk podrzava dal vucica il opoziciju, dal cetnike ili komunjare, dal istok ili zapad, eu ili briks..

  19. Nema smisla ulaziti u rasprave sa Srbima koji tvrde da su Bosanci (pardon Bošnjaci), to je kao oni muškarci po Americi što smatraju da su žene i zahtevaju da ih tako oslovljavaju. Jovo je bar čestit iskren čovek sa kojim može da se razgovara.

"Zarobljen na Vukajliji već 2h. *_*"

Nikola Trajković | 14. Mart 2011.