Sranje u Engleskoj

  1. Ajde raja nemoj mi se tu trigerovati, nije melkić konzerva. Daj slikaj ćunu da vidimo čiji si.

  2. Meni jovur najteze legne, taj nista ne jebe sta mu kazes, izmiislice bilo sta i nakon 5 min otvoriti neku novu najbezvezniju temu ikad. Bukv msm da kad procita nesto sta mu ne legne samo podrigne ili prdne i profura dalje sa nekom nebitnocom

    Zato mi i plidu ide ne kurac u zadnje vreme jer izvlaci redit sorsove i kad se zakuva nema on nesto vremena za to prekomplikovano je

    Dva najteza lika na sajtu stim da je pliduu boza

  3. Bukv msm da kad procita nesto sta mu ne legne samo podrigne ili prdne i profura dalje sa nekom nebitnocom

    Hahaha najjaci lik jovo

  4. Jedino ja uspio da ispizdim jovora za breskvicu i trg republike srpske

  5. Za breskvicu ok za trg si ispo ljaksimir

  6. Na otvaranju Trga Republike Srpske u Sarajevu, Breskvica ima održi koncert. Prvo ide "Moja Republika", a onda "Gnezdo orlovo" :)

  7. Meni jovur najteze legne, taj nista ne jebe sta mu kazes, izmiislice bilo sta i nakon 5 min otvoriti neku novu najbezvezniju temu ikad.

    Znam nekad iskulirat, što jes, jes, ali ne mogu ni ja vječno biti na sajtu i diskutovati.

  8. ja sam što se ekonomije tiče anti-kapitalizam a što se politike tiče anti-demokratija

  9. Šalu na stranu, ne bi se Plidu trebao buniti, ako je Sarajevo glavni grad cijele BiH, treba da ima po jedan trg posvećen svakom od entiteta.

    I stari grad u Jerusalimu ima jevrejsku, hrišćansku i muslimansku četvrt.

  10. ja sam što se ekonomije tiče anti-kapitalizam a što se politike tiče anti-demokratija

    Tavariš hezno.

  11. Pa naravno oces budes glavni bajo koi vlada svima al neces imas neki bulevar banjaluke republike srpske

    To ko ono sto bg pun zagrebackih splitskih i ostalih mejmunskih ulica i trgova.

    Kenselasenje klasicno

  12. Kad će da preimenuju tajms skver u trg mudžahida junaka jedanaestog septembra

  13. Dobro jebač, ja možda zaboravljam da je VRS držala Sarajevo pod opsadom 4 godine, ali i ti zaborabljaš par stvari:

    1) Da su Srbi postojali u Sarajevu stotinama godina prije devedesetih i značajno dorpinjeli njegovom kulturnom razvoju.

    2) Da je nastanak RS-a bio izraz legitimne želje tog naroda da zadrži slobodu za koju se toliko borio i krvlju izborio više puta u 20. vijeku, a koja je bila ugrožena uspostavom unitarne Bosne u kojoj se oni opet ne bi ništa pitali. Sam referendum koji je izguran prostom većinom bez saglasnosti Srba je bio presedan koji je pokazao koliko bi se Srbi i za druge stvari pitali u takvoj Bosni.

    3) Rat je završen, živimo u miru, a danas je Sarajevo glavni grad države sa 2 priznata entiteta i tri konstitutivna naroda i kao takvo trebalo bi bar u teoriji da predstavlja sve u Bosni, a ne samo Bošnjake, samim tim ni taj trg ne bi trebao biti toliko sporan.

    4) I Srbi su u tom Sarajevu ginuli i stradali.

  14. ali ali oni su za to ratovali cus sad da priznaju nesto sprsko a vamo fazon drze tapiju nad srpskim teritorijama

    nece da modze

  15. E al ne kontam jebača, što provocira?

  16. nisam ni ja nacisto el misli da je bosna good bye ili samo podjebava

    vrv da je ova prvobeogracka sema boli me kurac za sve sto je van kruga ikee svi ste ljaksei

  17. Čini mi se da on gleda isključivo ratne zločine, to stavlja u prvi plan, i isključivo na osnovu toga donosi vrijednosne sudove.

    A opet, i tu gleda samo period od 1992. godine.

    Ne gleda npr. širi kontekst istorije, i ko je čiji zulum trpio 500 godina, ne gleda 1. i 2. svjetski rat itd.

  18. bosna good bye

    Možda je njemu good bye, ako mu je jedini način da ne bude good bye, to da bude u sastavu Srbije.

    Nama nije good bye. Dok je god Srba u Bosni, biće ta zemlja i srpska, i dok je god Srba u Bosni, neće dati ni Republiku Srpsku.

  19. A na žalost onih koji možda imaju neke planove o rješavanju srpskog pitanja u Bosni, ima nas preko milion. To se ne da lako eliminisati na bilo koji način.

"U nadi da se zadovolje korisnici, sve slike dana sa vukajlije biće odbijene, a uploaderima sleduje opomena. Nemojte pokušavati ukloniti watermark vukajlije pa onda uploadovati sliku.

Ja Vukajliju pregledam svako veče i znam koje slike dolaze odatle."

Gamers.ba | 23. Jun, 2010.