Rudna bogatstva Srbije

  1. Aj malo relevantnija tema.

  2. Treba se drviti o ovome. Mozda najbolja sansa do sad da SNS izgubi podrsku svih i usahne skroz najzad.

    Jer ako se dovoljno drvi o tome ima da balansiraju izmedju naroda, crkve i onih sto ih placaju, a to ne valja za njih.

  3. milo na litijama vucela na litijumu

  4. Stejt dipartment podrzava kopanje ite jedite govna na drugu adresu

  5. A litijum sam po sebi, sto sam gledao ima ga. Nije nafta da se od toga obogatimo. Nece ni vlast ni budzet ni SNS nesto posebno, sto i ovako ne bi mogli da pokradu. Bukvalno je direktni pritisak iz EU da se kopa u evropi.

    I sad rio tinto i ostali gledaju gde ce i vataju najslabije karike kod kojih ce biti najjeftinije da se kopa a to smo mi. A jeftino zato sto moz se potplati da se sipa kiselina po narodu ako treba, jebes ti sad tu neke regulacije, prirodu i ostalo, da oce to da placaju kopali bi po nemackoj.

    Losa situacija za narod trenutno, iako rudnik sam po sebi je rudnik, ako ga stisnes, ostavice iza samo rupu, na granici profita stalno jer sve mora cistis iza sebe.
    Al zato se i gledaju prvo blagi diktatori i zemlje gde nece stiskaju.

  6. celtibore esi ti nekad cuo za termin kolonijalni upravnik

  7. tako da ovo stvarno treba da bude borba protiv diktature i nepravde na kraju, ne toliko protiv eksploatacije cega god, koliko protiv toga da se to radi u sistemu u kom smo sad, jer trenutno sta god da zakopamo, necemo ga pretvorimo u nemacki rudnik nego u bor.

  8. ajde caro kazi mi kako se ne slazes i kako ti razumes ovo najbolje, leba ti

  9. Al kao vucela sns kriv a vamo ga pritiska usa i jevropa koja je protiv diktature i za demokratiju

    Sizofrenija bukv

  10. Lako, od 5 okt srb je okupirana zato i bilo bombardovanje. Vucelu doveli zapadnjaci umesto ds jer je pAtRijoTa i moze lakse zajebava narod. Bolji igrac od tadica djindjare i ostalih. Kad kazes sns imaj u vidu da je pola sns iz ds-a

    Litijum treba zapadu zbog zelene tranzicije da bi imali ciste gradove i ostalo a srbiju mogu koriste kao rudarsku koloniju jer su tako u mogucnosti.

  11. Isto rade i kinezi samo razlika sto je taj rudnik kod smolemana postojao i ranije

  12. i to je tako, ne postoji opcija da to mozda nekako manje bude stetno, korisno itd, u zavisnosti od toga sta se dogovorimo kao narod?

  13. Nemodz bude dobro jer je u pitanju prljava tehnologija ekstrakcije, sve i da sami kopamo i uzimamo ceo profit nema poentu

  14. Celte ovo nije ta kapisla. Suviše je jednačina komplikovana i zahteva razmišljanje unapred koje prevazilazi šta ćemo jesti sutra. Pod suviše komplikovana mislim da ima malo više činilaca od 1+1

    Dakle neće pasti dok ne ugrozi neposredno živote u ril tajmu nekim megasranjem. Ovo dokle god je svodivo na Srbia srlja u progres VS hipsteri ekolozi šolakovi jedu govna, nema leba

  15. bukv treba se smanji kmecanje na vucelu postalo je preretardirano

  16. Celte ovo nije ta kapisla. Suviše je jednačina komplikovana i zahteva razmišljanje unapred koje prevazilazi šta ćemo jesti sutra. Pod suviše komplikovana mislim da ima malo više činilaca od 1+1

    Dakle neće pasti dok ne ugrozi neposredno živote u ril tajmu nekim megasranjem. Ovo dokle god je svodivo na Srbia srlja u progres VS hipsteri ekolozi šolakovi jedu govna, nema leba

    da, al ga svode na ovo sto cara prica - rudnik, otrov, ne dobro. niko ne voli otrov. nije dogorelo, ali razume svako, nije neki hipoteticki problem.

    sto naravno nije lose, mora bude tako crno belo, i meni bar lici na najozbiljniji problem do sad koji ce morati da resi.

  17. Dobra strana price je sto svabo oce kopa, motiv vise se otera gamad

    Pajz ti jevropa dolazi u srb namece ponovo vec narodno stopiran projekat.
    Ja bi reko da je zapad veci unfriend od vucele ovde.

  18. sad, rudnik kao takav, postoji sansa da ostane pitanje, a mozda i odjebu ako naredni ne budu toliko slozni pa onda im stvarno ispostave te cuvene "evropske standarde" za kopanje, pa odu da traze nekog drugog diktatora, jer ko sto rekoh, da planiraju da ih koriste kopali bi u nemackoj a ne ovde i u portugalu.

  19. Ja bi reko da je zapad veci unfriend od vucele ovde.

    vucela nema opciju da zajebe kopanje.

    on trenutno sedi izmedju pare, podrska zapada - narod, nezadovoljstvo rudnik.

    ako zajebe kopanje, ode podrska zapada ko od sale, pada naredne izbore. da se ne lazemo.

    ako ne zajebe kopanje, sansa da opali na izborima demokratski, jer narod popizdeo. poenta je da se osigura ovo drugo.

  20. Cuj celta, pa opoziciju i poziciju na prethodnim izborima ujedinio hill napravljen konzensuz

    Oko ekspoa pola zutih firmi cepa na tenderima o kakvoj promeni pricas

    Vucic diktator - D O B R O

"Vukajlija.com. Da li ga posećujete? Ima mnogo jakih provala!"

Balkan Rock Forum | 13. Jun 2008.