Vređanje Straje informacije

  1. Hahah kao da je aca sam sebi dao umetnicko ime informacija, to pogrdan nadimak bukv jer previse kenja

    Cus sad aca informacija postalo neki pojam pa neko je plagiro i na tome napravio brend. Jbt

  2. Ja sam lično skeptičan da se ubija od para od reklama na ovim insta profilima.
    Na kraju, neko ga odavde sig zna ili zna nekog ko ga zna u RL, pa ako radi stalan posao pored ovog to već govori sve što treba da znamo.

  3. koja sti budala mr no idem skuvam caj

  4. I to me zabole kurčinela

  5. https://vukajlija.com/parada-ponosa/219486
    Može se straji zameriti mnogo toga što se tiče originalnosti i duhovitosti, ali da ume da podiđe ukusima širokih narodnih masa, najbolje dokazuje ova definicija.
    Umeo je da darne u žicu, po komentarima se to odlično vidi.

  6. Ova parada je mim već ovde postala

  7. E to je za mene parada reklame

  8. Ah da njegova je to umotvorina, ušla je u mim kulturu sajta.

  9. U suštini najbolja stvar od te defke je ovaj komentar:

    Zmia

    хахххахахахха ај што је дефиниција патетична, ја сам после лајке[http://vukajlija.com/lajka/132937 научила да уживам у укусу своје повраћке, ал је глупа до јаја. Устанеш ујутру и видиш своје дете кроз прозор. Сви знамо да дете не може само да се пробуди него мораш да га млатиш тољагом по глави да би дигло дупе из кревета, да га нахраниш, неће само јеботе да пржи себи јаја и катаном да сецка сланину у 6 ујутру, онда мораш да га обучеш и спакујеш пошто је дебил, заборавиће панталоне и у гаћама ће изаћи, убациш му свеске у торбу, кој ће му курац торба на леђима а свеске у руци, вежеш му пертле и онда га потераш да не закасни јер деца имају обичај да сат времена понављају исту бесмислену радњу у недоглед потпуно несвесни протицања времена, па чак и да је дете јебени стефан миленковић нема шансе да спаваш док оно треска вратима, лупа јаја по кујни и усисава кућу док мајка и отац коњошу. Чак и да све буде тако, ако погледаш кроз прозор видећеш будалу како се замлаћује испред зграде са осталом децом, они не умеју да парадирају, ходају праволинијски, усмерено и у маниру Радета Јоровића него скачу једни другима на главу, праве лупинге и гађају се кучећим говнима, е онда ћеш, да цео комшилук чује, да му се најебеш мајке крваве што ће опет да закасни у школу. Е сад идем да пијем воду.

  10. common mrmun, zmia W

  11. ova ahtung ahtung DEFKA bila vrv u nekom prajmu kacu pederi kmecali tacno se vidi nek proveri neko tajming

    inace zmiogovno dobro isprolivarila ovde rispektara

  12. Haha evo ovo sto i cevara pricao

    Ekspo
    A koja je ovo fora, defka dana se po difoltu brise ako je Strajina?

    Svaka cast moderatoru koji je vratio.

    pre 13 godina

    celt
    moderator koji je izbrisao ju je i vratio...

    defka ko defka, samo mi nije jasno kako je zavrsila na naslovnoj. stvarno nista posebno.

    moderatori (celt) vs defka dana skripta

  13. hahahaha ovo je bilo malo prije mog dolaska na sajt, ajde molim vas uputite me šta je fora sa zmiom i mrmunom

  14. jebote 10 godina sam na vukajliji odrastoh ovde dobro sam i normalan donekle

  15. To ti mejmunski zov henzo ovih drugovukajlijasa a kao sinonim za tresinu i ovo kmecanje kako je sajt bio sranje kad je bio u topu kmeeee

  16. Steta sto ne mogu da procitam taj komentar ugledne autorke “jamrmunzmia” ali vjerujem da je nesto smesxno

  17. Tako je to u ovoj napaćenoj Srbiji, čim jedan uspe, umesto da mu drugi pruže ruku i kažu bravo druže svaka čast, možda i da se ugledaju malo na njega...Odmah krenu zavist i mržnja, i gleda se da se isplivali ćapi za stopalo i vrati u blato u kom se ostali brčkaju, jer šta je on bolji od nas drugih

    Ју хед ми ина фрст халф нот гона лај
    кад видим да неко рекламира кладионицу одма знам да је ретард и волео би да чује сувисло објашњење таквог чина то кад би страја написао а ми га испритискали тај текст би украо и ставио у дефку кунем се

  18. сувисло објашњење

    suvislo objašnjenje = ja pare vi boli me kurac dajte mi pare oću pare lake pare

    дон'т хате тхе плауер хате тхе гаме

  19. сувисло објашњење ---> добио понуду која се не одбија

"U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista.

Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao.

Ili čak poređenje čuvenog prideva 'kul': kul, kulji, najkulji"

Emisija RTS-a "Oko Magazin" | 24. Novembar 2009.