Vređanje Straje informacije

  1. napumpao već dva puta onu njegovu moronku

    јао хахахахха

  2. ahahah kakvo blago celtibor prorocanstvo

    celt
    vi me zajebavate?

    jeste dobar autor, al bio bi mnogo bolji da pise ono sto misli da treba a ne svakakve bljuvotine i prezvakane teme i definicije samo da bi se dopao autorima koji su prvi put dosli na sajt pa nisu sve to vec videli. kako znam,to? pa i ja sam to radio...

    samo zato nikada nece biti ni pri vrhu, a kamoli najbolji. ako malko promeni stil, ko zna...

    I JA SAM TO RADIO LOOOOOL

  3. Sad sam se probudio i shvatio, Straja je autističan.

  4. To objašnjava sve.

  5. Sad malo prostudirah njegov insta profil. Vido sam samo ono Straja informacija pre tog.
    Prenaglio sam sa zaključcima. Lik je ozbiljan igrač u toj priči. I ok je i ovo što reklamira sve i svašta i što valja kurseve ali ovo kad dam vido:
    https://www.instagram.com/tatindnevnik?igsh=MXN3MTk3M3VqdWdzMg==

    Uh kolko gadno, uh kolko gadno, svoju porodicu tako da koristiš.
    U pravu je Zapata, i to još pre 4 je to napisao

  6. a ko na vukajliji nije autističan, mi smo srpski 4chan

  7. ana rs je neki reddit recimo, mada na redditu je još više estrogena iks de

  8. Ajao ququ shta im radi snima ih telefonom i voda po hotelima i morima kakva ubazda neoprostivo

  9. Kladim se u burek sa sirom da će dobri naš straja da se pojavi ubrzo ili bar da iskoristi ovu temu na svome insagramu, tiktoku ili sličnom nečemu.

    VUKAJLIJA HOĆE DA ME KANCELUJE!!! SVE SAM IM DAO!!! #HvalaTiKajzene #PušiGaProfe #VraćamSeJači

  10. sacam poslao linkove centru za socijalni rad vreme je da se stane na put ovoj

    T I R A N I J I
    I
    R
    A
    N
    I
    J
    I

  11. Ovakav profil mogu samo zene da prate, i to onaj tip koji nema nikakvu sferu interesovanja osim instagrama i sl. Znate tu vrstu

  12. dobro optimizovana ciljna grupa

  13. Znamo, evo Cara na primer

  14. tako je pratim ga bas dugo dugo

    Obj ovo najveca ciljna grupa straja kidalica

  15. jedna strana prica je o tres sadrzaju itd i to je ledzit a druga sto neko ranije reko da nije odavde ne bi ni primetili ovakih instagramera koliko oces, ne bi imali za cim da ljubomorisete i kmecite kme vidi ga sta radi prodaje porodicu ne uzima velike novce sig kme

    (u podsvesti sve vreme radi vajb: to sam trebo biti ja)

  16. Cara prolivari kao i uvek ali moram se pridružiti procenama da je tema prilično tetkasta i u duhu i u slovu

    Kapiram da je iritantno videti da jedna takva tunjava pojava ipak prolazi

  17. čekaj caro ja ne skapirah je l ga ti braniš ili napadaš

  18. Ma ni jedno ni drugo indiferentan sam boli me karina, kosto reko onda da nije odavde ne bi niko znao o cemu se radi

    vise mi zanimljivo kako se papani trigeruju na zhivot i

    D E L O
    E
    L
    O

  19. žitije straje kragujevačkog

  20. Uh a ti si Caro tako iznad toga i kul...evo...evo usraću se...

"Vukajlija.com. Da li ga posećujete? Ima mnogo jakih provala!"

Balkan Rock Forum | 13. Jun 2008.