Podeli sa Vukajlijašima

  1. Samo da izrazim podrsku Vranjancima, sa vama smo u mislima.

  2. danas čuo spiku da su mladenci pozvali ljude na svadbu neka dnevna varijanta fazon, al da ne dođu gosti u parovima već isključivo solo bez partnera. Fazon mlada zvala drugarice i prijatelje bez muževa a mladoženja pozvo ortake ili ortakinje.

    Kacam mislio da sam sve debilstine vido. Likovi imaju fazon 40 dina lol

  3. serbia, severno od ikee

  4. https://scontent.fbeg4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/481799126_612455698431568_2742859337504387889_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_eui2=AeEpbVa57LhhmY0wA1RKCe5tCnO6i-CkcNwKc7qL4KRw3OVPCfFuiSTUrdnzCAbd1JHDc6Vayq9Wj-okSz1mrXTo&_nc_ohc=d2vycNRzyrMQ7kNvgF2n-_u&_nc_oc=Adguw6BaStjeEYRdkJapB01nYaks7LJl5KcAOZykuXlrQlptMCNJMZY7yNvH5BZGGdo&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fbeg4-1.fna&_nc_gid=AK4jOFWdPv9G0Z9JxmSpzuB&oh=00_AYBexIdrXfa4bs7tLoKugsdSqVInDiNhJgarlRfNlWqpkQ&oe=67CFD9A0 ova sranja sto iznose ovako i neznam kolko su placeni za to da iznose ova sranja bi po meni trebali da budu sprovedeni na Goli Otok.Kakva sranja ovde mogu da pisu pripadne mi muka.Znaci slabic zivi za svoje pleme.Pa mi zivimo kao normalna ziva bica za zajednicu i to je nesto normalno i sad nazivati nekog slabicem zato sto zivi za svoje pleme a jakim nekog sto ga njegovo pleme ne interesuje to je ludost.Ne trebamo samo decu da stitimo od predatora vec i odrasle trebamo da stitimo od ovakvih ludaka sto iznose ovakve stvari bez imalo ikakve odgovornosti.

  5. normalna osoba ima hiljadu želja a vrhovni bolesnik samo jednu: da iskoristi povređenu osobu iz susedne zemlje i iskoristi je za rejting

    https://pbs.twimg.com/media/GmRZdKGasAAgA-A?format=jpg&name=900x900

  6. real stanje medj zivljem visok kurs evra be like

    https://i.imgflip.com/9owef1.jpg

  7. Како битна инфо, усрасмо се сад сви од шок.

  8. haha, jos jedan decacki san je nepovratno unisten

  9. 627 jebem ti mater u pičku ja

  10. jel bio u ćacilendu? jel batinaš lol

  11. Nije. Morao je da se učlani zbog nekog biznisa

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.