bodiroga zabranjena reč
da se ne dijelimo ljudi da se volimo u skladu sa šiptarevim planom R A D A !
Опет неки босанац
Pa i siptar je bosanac (gografski), samo kaem
И додик је исто шиптар
mohah antonije u ćacilendu o prvoj lažnoj yu, slovencima i ujkanima
https://www.youtube.com/live/1tOFTwbfy40?si=Z5UWTdtq0CJ9DOKj&t=2755
eo još malo naši izbosne štoće da pobiu
ostalo u narodu štaš
ovo kad vidiš na keca ti jasno koke su kučkice navijači kurvica blizanskih, to da se gasi poditno čim padne komunjarski udbaški režim
nismo se nešto bavili ribnikarom ovde al onaj mali je targetovao samo drugarice
https://pbs.twimg.com/media/HHWOZ6GW0AAOPPP?format=jpg&name=small
Мислим да сам ја тад пре 3 године нагласио да је поубијао другарице.
Па је ангажована биа да хапси клинце од 20 година, хахахахах
nije djokidj nego DJOKIC-mala djoka.istrazivanje je pokazalo da derperi koji imaju malu djoku ne jebu nego samo primaju..lompar ih je sve razjebao kod olje kokoske i kod brane mog sugradjanina.
hehe djokidj levi udbas drug klompar desni
da se ne lažemo (ljubimo)
kako kaze brat abramovic-svi radimo za udbu..ja za lompija ne verujem..niko ne iritira komunjare kao lompi..jebe im kevu..sve u svemu ako se opet razocaramo na kraju, ja odoh u kinu da zivim
Nista sto prima platu sa budzeta ne treba da se kandiduje na tim famoznim izborima
inace i za nadstrenicu niko nije osudjen, setaci sa kosova i ona dva snajperista se negde zagubili a knjiga "kako sam pobedio" i dalje nije napisana