Prijava

inace i za nadstrenicu niko nije osudjen, setaci sa kosova i ona dva snajperista se negde zagubili a knjiga "kako sam pobedio" i dalje nije napisana

da se ne dijelimo ljudi da se volimo u skladu sa šiptarevim planom R A D A !

https://x.com/i/status/2050604129865597107

Опет неки босанац

Pa i siptar je bosanac (gografski), samo kaem

И додик је исто шиптар

mohah antonije u ćacilendu o prvoj lažnoj yu, slovencima i ujkanima
https://www.youtube.com/live/1tOFTwbfy40?si=Z5UWTdtq0CJ9DOKj&t=2755

ovo kad vidiš na keca ti jasno koke su kučkice navijači kurvica blizanskih, to da se gasi poditno čim padne komunjarski udbaški režim

https://x.com/i/status/2050680424968384645

nismo se nešto bavili ribnikarom ovde al onaj mali je targetovao samo drugarice

https://pbs.twimg.com/media/HHWOZ6GW0AAOPPP?format=jpg&name=small

Мислим да сам ја тад пре 3 године нагласио да је поубијао другарице.

Па је ангажована биа да хапси клинце од 20 година, хахахахах

nije djokidj nego DJOKIC-mala djoka.istrazivanje je pokazalo da derperi koji imaju malu djoku ne jebu nego samo primaju..lompar ih je sve razjebao kod olje kokoske i kod brane mog sugradjanina.

hehe djokidj levi udbas drug klompar desni

da se ne lažemo (ljubimo)

kako kaze brat abramovic-svi radimo za udbu..ja za lompija ne verujem..niko ne iritira komunjare kao lompi..jebe im kevu..sve u svemu ako se opet razocaramo na kraju, ja odoh u kinu da zivim

Nista sto prima platu sa budzeta ne treba da se kandiduje na tim famoznim izborima