Realno starosedeoci, Švabe.
Mi ne gledamo tako, ne znam kako je kod vas, ali ovde smo svi izmeshani nekako. Mozda je to nasa prednost.
U al bi takvi vedrili i oblacili u nekoj novoj velikoj madjarskoj kad se vako okurazili pod siptarem
eoga baja sulcika vrv je to tai klip ima tome peses meseci
https://x.com/i/status/2049915129458729356
tako sa svim svabovima
Mi smo ovde vishe za malu Vojvodinu. Neshto kao Slovenija, ako me razumesh.
Samo malu svajcarsku (bez 10% siptara) priznajem, slovenija je gokurac
Inace nasi u slo su najveca manjina i nemaju status nac manjine, ima nas 150k tamo nema se prvo na sluzbeni jezik i ostala manjinska prava
Pametnom dosta
Nemoj pogrešno da me razumeš, treba održavati dobre odnose sa maticom u budimpeshti, zagrebu, beogradu..
Ma pičke su što se nisu konvertovali nego glumataju po dijaspori neke velikosrbe
Pa da je suprotno, srbijanci bi sloveniju proglasili svetom srbskom zemljom.
Al kurobecaju se i ovako, doncic i dragic koliko su im samo stete naneli
:ona patka sto pusi cigar:
https://x.com/i/status/2049934329267011993
Skupila se raja
vid šta uradili baji melkore
melkore reagui sve te jeblo
https://pbs.twimg.com/media/HHLWgtpWUAAIETP?format=jpg&name=large
šiptaRevi bAtinAši
https://pbs.twimg.com/media/HHLabEoXQAIu0Ak?format=jpg&name=small
gleaj ovo, oči da ti se medene
https://n1info.rs/vesti/cacilend-prvi-maj-uranak-predsednistvo-pionirski-park-zatvoren-prolaz/
Ladno ćacilend još postoji, dnevnice, radni staž, klopa piće džabe, godišnji, preko 400 dana rada već lol
Disklejmer-malo je naporan ovaj klip
хиви ћациленд
i hivece dok je ace siptara
Trebalo je to sve proterati davni dana vis da jopet rade protiv srpskog vojvodstva