Prijava

Па знам реко сам јуче то хахах

И реко сам да му микса фризер урадио

još jedan dečački san je pao u vodu bg asfalt kmeči

Не чуди што је једини преживели из тих крими 90их био најнебитнији а трипово магију а песак је

fejker parazit majmuncic sve vreme bio

eo sad pišaju i po radetu jer se okrenuo kao bosniji izdao je serbiu

А шта се окренуо, али да, треба пишати по свакоме ко има везе са кладионицпм

Хахаха ово му клаџа рекла да каже да рејџбејтују

batica trenirao po melkovim instrukcijama, biće jahanja

https://x.com/i/status/2052659192503140717

Нешто се разјебало, ја на мобилном кад отворим ове твитер линкове немам звук

ЗАТВОРЕН ОТАЦ ДАМЈАН — СЕКРЕТАР ЖИЧКИ
Архимандрит Дамјан Цветковић, некадашњи секретар Епархијског управног одбора Епархије Жичке, по наређењу синодалаца налази се у својеврсном притвору у Манастир Студеница јер није пристао да лажно сведочи против свог духовног оца, Владике Жичког Јустина.
Оцу Дамјану је одузет телефон, под надзором је 24 часа и нигде не може без пратње. Чак су и посете ограничене и контролисане. Ако нисте блиска родбина — рећи ће вам да „није ту“. Ако јесте — добићете кратак разговор под присмотром.
А који су његови „греси“?
То што је уводио ред.
Што није дозвољавао да се епархијски послови воде са мафијом.
Што је покушао да уведе финансијску дисциплину и прекине многе поповске послове „испод стола“.
И што није дао благослов режимским гласноговорницима и политичким пропагандистима попут Драгослава Бокана да држе своја отровна предавања по Жичкиј Епархији.
То су његови „греси“.
А ми?
Ми ћутимо.
Правимо се „молитвени“, „смирени“ и „неутрални“, убеђујући себе да је ћутање некаква духовност.
Није.
Јер не може Богу угодити онај кога не дотиче страдање ближњег.
Србине, о свему си обавештен. Знаш сваку политичку свађу, сваки ријалити, сваку сензацију. Само о ономе што се дешава у Епархија Жичкој „ништа не знаш“.
А то није незнање.
То је — лицемерје.
А знамо добро кога је Господ најтеже осуђивао — лицемере.
Па се после чудимо што нам је овако у народу, држави, Цркви и породицама.
За крај питање свима нама:'Да ли овако намеравају да ураде и са Владиком Јустином!?
Како радимо — тако нам и Бог помаже.

U ćacijaršiji samo ćacijarh & udba ruleZ

niču drvene kućerice u ćacilendu biće ovde i legalizacije i socijalnih stanova

https://pbs.twimg.com/media/HHyGil4XgAIh-TP?format=jpg&name=large

Pregospodine K Mimoviću koliko naših meleardi ste spremili za NIS-a?

Pregospodine K Mimoviću koliko naših meleardi ste spremili za NIS-a?

Misliš Naftagas?

za vas izdajnike može samo naftaNJET

ruje se pitaju malosrbijanci, i samo ruje (pomalo i bocan harčenko)