Prijava

gleaj šta čacad uradila čoeku pa se posle usrali kacu im provalili identite, posle ovom baji nudili 200 ojra da ćuti

https://x.com/i/status/2052816272816001270

Doshlo vreme da se stvari nazovu pravim imenom. ОКУПАТОР.
Студенти побеђују.

ok kovexhibore ali shta dan posle

pa treba neko da vodi drzhavu ko ima iskustva u politici

Лол.
Ako tako gledaš Chanak i Coa su most kvalifajd.

И коферче.
Jok

Ako tako gledaš Chanak i Coa su most kvalifajd И коферче.

koveshibor primio serum istine stvari dolaze na svoje

bukv ko djitlera da pitas ko je najmocniji serbin: aca siptar razume se

Новокомп квази државе :
Србијa slavi 20 god od POSTANKA. amebe lol
Kosovo mlađe, zamalo.
CRoatia, NAJSTARIJA.91'
Nesrećna Босна. Izmedju.
Lol slovenci ipak najstariji narod.

sve smo uvek radili prvi dok balkanoidi plagijau ga te ga plagijaju

al neće biti treće jugoslavije balkanske nato/eu kurvice

Naravno da neće, tu su STUDENTI.
da zavrshe zapocheto.

*srpski studenti

to je kljuchna rech

al da se razumemo i strazbur i brisel nisu izglasani na centralnom plenumu vec je deo vojvodjanskih studenata.

šta će deca, ćacad ih buše sa svih strana

više puta sam izjasnio bojazan da je ključno da od ove omladine ne pravimo ćacad po našoj meri

zamisli sad dobiješ proeu studente, pa to kao da ih sam aca šiptar naručio

Шта је бре ово, е јел отишо неко на параду победе у москау је л то ових дана>?

Skupili se djilasoidi da slave jevrope

А ајде ко ово гледа ни ти реално одоше људи уград на прело да локају