hahah ala madjar jebe drugomadjare samo kidaj madjare
inace sve orbanovi ministri novi ministri u madjarevoj vladi
jaka pricha, jednom orbanovac uvek orbanovac
Za godnuipo dana
Srbijanci 21. vek, chestitam.
Fale прасићи.
Ne znam šta mi je grotesknije - violine i čelo na ovakvom skupu, ili žene koje su na nekakav način spale na to da sviraju violine i čelo tu.
Европа на коленима.
jaka muda, nagledali smo se kojekvih "časnih profesionalaca " koji samo hoće da sviraju violinu i igraju lopte
Ćacistan braćo, ćacistan a ne zvona i praporci
Iskreno se stidim, Novi Sad.
https://www.facebook.com/100058181425689/posts/1619555819993783/?app=fbl
pa ovo ni shumodrinci vishe ne guslaju
Zajebalo Severnu Koreju.
Ковешибор рејџбејтује
N koreja drzavetina za ćacistance
pa dobro je bila šta
Ова плавка боља од гроздановићке
mirno to mali turšija tefteri
imaju i gosti iz srpske na litiji