gledao snimak ovog profesora, lik izgleda kao da su mu radili lobotomiju..
vidim madjar pokazuje kako se orban rasipao.kako je cvetala korupcija u njegovo vreme.
eu fanatici presrecni-kazu samo da udjemo u eu pa cemo i mi ovako ko madjar, nema veze sto zli diktator orban bio na vlasti 20 god, pokrao silu, sve to usred EU lol
pokazuje đarmama kako su glupi ko kurac pa će on da nastavi gde je brat orbisha stao.
Minvajl do sad je već trebao da pohapsi kojekoga, umesto toga pokazuje kako je nova ekipa skromna i da će kao i do sada da korste Škodin asortiman automobila lol
drugosrbi=drugomađari=imbecili
doduše naša drgosrbadija se malo probudila evo ukapirali u mitajmu da je đilas kurcinela od politicara i da je siptarev saradnik. Gorke suze liju na svaku izdaju studenata od strane kontrolisane opozicije. A uporno su šiptara održavali na vlasti svojim imbecilnim glasanjem đilasoida dok su sve vreme kenjali kako penzosi šiptara drže na vlasti.
ovo je dogovorena predstava kako bi aca šiptar ispao zaštitnik srpskog roda jer on "makar ne mrzi srbiju"
jbt ima mentolčina dan danas koji misle da je šiptar neki četnički bajo velikosrbin lol
jos nije nikog pohapsio omg..drugosrbi misle kad udjemo u eu donacije ce samo da padaju, svi cemo da vozimo nova kola, tako i bombasi samoubice misle, kad se raznesem idem u raj gde me ceka devet deva najlepsih na svetu..
pretio da će uapsi satanjahua ako udje u madjarije lolololo
ovaj mozda nikad nije u zivotu bio u madjarskoj..
u ZR niko ćacilend 2
jaćim objasnio
u što nedostaje ove produkcije
https://x.com/i/status/1957120648259535310
kažu da iza produkcije stajala ova studentkinja
https://n1info.rs/vesti/preminula-studentkinja-fdu-koja-je-pala-sa-stepenista-u-studentskom-gradu/
Нисам знао за ову, пази пала низ степенице мајке ти, колико је осетљив картел на ове клипове, па свакако се зна да су кримоси извучени из затвора да буду пТиСтАлИцЕ сНс
Некад држава убије аркана, премијера, намести легији, поубија лидере служби, сад студента монтаже.
Циганија хаха
Divlja i dalje ćacad ace šiptara
Divlja i dalje ćacad ace šiptara
https://x.com/i/status/2054868169693467013
Žvalava džukela će večeras zaspati srećna, jer je neko od naših sugrađana nastradao....
gleaj što pizdi ćacad
https://x.com/i/status/2054614522011267521