Prijava

zvezda patrik drid propo

al brt aca šiptar ima dekana koji se zove PATRIK a neko nešto jede govna prekodrinjanima lol

Krička se, krička....

uzo dva mala kera, zvace se svećo i for

rakija može

Што не пеле и гаринча!?!>!?!

Tako mu se zovu braća.

ljudi nek neko uzme melkorova kera nece coek vise podrzava studente ovaj svet je grozno mesto za ćivot

Ма јебо керове крепајуте курчари и мачкарке!!

u beogradu na govnima nema grafita blokaderi teroristi piculici ursulići

Не сме бг на говнима да се дира јбт па ту су сви напредњаци

А јебо бенседине нестор каже да је алкохол ињти ко бенс!!

Video ovo. Jadne majke i očevi što ih gledaju kako se sramote ovako.

nema brt siptar aca je upalio svu majmunariju i sve majmunsko mora tako da ide

(krivi penzosi sto ga glasaju minvajl ovaki kromanjonoida na lopate)

kad cujem predsednika da kaze-NE DAM SRBIJU-u meni se javi jako osecanje sigurnosti i radost sto smo na pravom putu..

Али ћелав, истетовиран и полу-напуцанм = дебил!