Ukucaš samo kako ljudi bez ovog onog voze kola, prvi put sam sad guglo i to
Претпоставио сам да је нека модификација у питању, знам за ону девојку са крилима што нема руке па једном ногом вози а другом доле стиска гас и то, знам и за ове људе који су у колицима ал имају ноге и имају неки осећај на стопалима па могу да притискају доле све, ал за неко ко уопште нема ноге нисам био сигуран како шта, то никад нисам видео.
Modifikacija.
Znači nema pljuga ili guarana u kola dok se vozi jbg
Dal‘ meni neko mož’ d’ objasni kako ovoliki kreten i psihopata može da se bavi politikom, il’ se pravi?
Batica driftuje bez ruku
Svemogući prepodobni poglavica Serbadije i Balkana,
Ostaje samo da se da odgovarajuće ime poglavici : Gnjda koja žvali ili Samsebijebomater Hulja….
glumeće i šešeljugu za pare
https://pbs.twimg.com/media/HLklp-DXAAAdVrj?format=jpg&name=900x900
https://share.google/3rAdERl2Q9JJffj73
Eo ova bez ruku pa vozi