Vaistinu, al to ne opravdava davanje bespotrebnih simpatija ostaloj balkanskoj zatucanoj ćacadi
Pa moramo zbog nečega malo i da se podržavamo i volimo. Komšija ti je preči nego familija, nemoj da mi tu zaboravljaš stare proverene seljačke mudrosti.
Ено и рендом свештеници из онтарија подржавају браћу б00shnjake
Neprijatelji su ti milion i kusur tupavih, zadrtih, gramzivih sunarodnika koji te drže u ovom mulju već 30+ godina.