Prijava

Не капирам зашто је ирану досуђен офсајд који кад египатски играч стоји близу десне стативе

Ofsajd je kad loptu primi igrač tima koji je u napadu (na protivničkoj polovini i ne iz auta), a izmedju njega i gola ima najviše jedan igrač tima koji se brani.
Ovde je ustvari golman odradio ekstra posao jer je istrčao iza ledja ovom Irancu i ostavio ga samog ispred tog egipćanina kod desne stative.

Нисам ни знао за то правило, можда постоји 100 година ал појма немам

Иран прошао, не знам ским се укрштају