Ofsajd je kad loptu primi igrač tima koji je u napadu (na protivničkoj polovini i ne iz auta), a izmedju njega i gola ima najviše jedan igrač tima koji se brani.
Ovde je ustvari golman odradio ekstra posao jer je istrčao iza ledja ovom Irancu i ostavio ga samog ispred tog egipćanina kod desne stative.
Нисам ни знао за то правило, можда постоји 100 година ал појма немам
Иран прошао, не знам ским се укрштају
Не капирам зашто је ирану досуђен офсајд који кад египатски играч стоји близу десне стативе