Prijava

Rodio si se živiš i radiš u bosni ili negde van, ti si bosanac mrale

То то, јебеш га

Pepsi rekao sam i obrnuto, jer bih isti ishod ocekivao da sam otisao sa bosanskom zastavom na utakmicu srbije u leskovcu brt previse je sranja izmedju nas bilo i sasvim mi je za ocekivati da se nadje neki vuzi i jebe mi sve, ne opravdavam ga ali ocekujem takvu reakciju pojedinaca.

Meni ste gori vi i oni moji koji se isčuđavaju da postoje takvi pojedinci, cak je i ovaj navijac iz srbije ispao korisni idiot za raznorazne medijska prepucavanja sad.

Nemojte dolaziti na tribine sa bilo kakvim obilježjem koje nije dio te tribine, ja ne izlazim u kafić u majici The Maniacs npr čak ni u svom gradu jer ko zna kakav ostrašćeni idiot može da me sretne. Šta mi to treba ?