Prijava

Nema ga plidu vrv u transu s jaranima da ne maleriše ovde

А тое мањина, хвала богу више

Ал потпуно заслужен гол канађана јбт

Обистињује се царин из двојке у икс

odlican go bosna bleji

A kada sam pricao o seljačkom mentalitetu danas na ovo sam mislio. Ko yuga sa švabovima, al de su švabovi a de je kanada

Баш је босна лоша, а ни канада није боља, само је много боља од босне, зато играју викторије 90 минута

Ok je bosnia al to je to, random sneće od repke ko i ova mutirana kanada sto je jos veća debilana el može ubaci igra bilo kog tamo nekog kmeta

Мени је босна баш срање, ништа нису показали, дали су гол као што сам реко из прекида, и то је то, викторије 90 минута, ал ово им је премија јер су заслужили пораз, преживели су seboćetnićki đenosajd, ал канадски нису.

Ништа, чујемо се у 3 ујутру да коментаришемо сједињене педофилске државе вс парагвај, зна се за кога навијамо

Au, nisam pretpostavljao da je Bosna ovoliko loša, prevarilo me ono protiv Italije.
Izgleda da znaju da igraju samo na zeničkom travnatom tepihu.

ovaj rade je preozbiljan govnar spominje šolakovog plejera kako dao go bosni

#žuti rts

g pliduu je zadužen za dalje instrukcije čekamo nova uputstva how to

Nema ga plidu vrv u transu s jaranima da ne maleriše ovde

Bukvalno ovo, gledao u stanu sa 7 jarana. Nisam mobitel uzeo u ruke, samo se nervirao i pive saljevo. Riba mi piše “a oce li biti neke djevojke tu s vama”, ma koji ce mi kurac jedva sebe gledam od sekiracije.

Elem, lose ovo ali ocekivao sam ovaj rezultat. Moramo Katar pobjediti, ovu sa Švicom sam halalio jbg

brazil maroko solid tekma sutra australija turska lol cekam eng rvate 17.06 od 22h bukv

Браћа парагвајви испушише прелако, ове амере тренира јебени покетино пфф

Солидне играче има америка, ал то је то, та прва постава је најјача колико видим, ове резерве све рендоми из рендом екипа, напад им је добар, европски такорећи, а парагвај, само алмирона знам.

Још амери са овим капри сладолед дизајном од дреса хахахаха