О чему причамо?
Bice zanimljivo i kako ce trampaleo da glumata megabaju vs putinella dingospow 2018
Pa mogo da kupi još malo vreme i duševni mir da smo pobedili kurtija i kvalifikovali na svesko, zarad da peder istrpi malo gromoglasno včć pederu u bg nekih 90 minuta, sad bi prosečan srbenda blenuo u tv bombardovan nebitnim emisijama na tv o srpskoj repki i raznoraznim kontrolisanim gostima/stručljacima/analizatorima
Па и ми би испали ко албанија од пољске шведске касније шта
Нису разноразни гости него бре СРПСКИ МУРИЊО САША ЈАНКОВИЋ!
Очекује нас највоук првенство икад, једва чекам
Tako je kolega Nediću
rade gade na aparaty
normalno, nisu oni pičke kao ti kada si pre nekoliko godina rekao da nećeš navijati za srbiju.
Uuuu, opaka prozivka, ničim izazvana.
Da pojasnim:
Djed sa otoka Visa. Kao katolik ali realno neverni Toma.
Odnosi Ješe - Musli do drugog kolena 0 - 1.
Lično - anti-teista iz pravoslavne tradicije, Džu-fanboy po ličnim ubedjenjima.
patkagonija kmeči za tobom
Mi smu u fazonu Hajduk Spalato najstarija navijačka firma, prvi srpski klub, ima neka problena, da razjasnim?
Hehe.
Malkogurski objasnio, jel tako Cariša.
Meni je taj Boris kao ja kada bi mi falila kinta, da pravim podkaste, mudroserujem iz daljine i nosim karirarane sakoe.
I ODGLEDAJ DO KRAJA JER TIČE SE SVIH NAS
šupičkumaterinu, frankofilu nedojebani
Добро брате не мораш да будеш толико бесан а и промашили сте тему са вашим израелским срањима, то је две теме испод ове
Vido sam beogurskog na zadnjem protestu sto je bio. Prisutan!
Na zadnjem protestu tvoga auta.
Stvarno bih voleo da šćipus padne.
Ali da citiram sebe samog - nije lepo da mudroserujem iz daljine.
Pogotovo ako ne znam šta pametno da kažem na zadatu temu.
Eo neću više da kenjam o Izraelu, dok ne padne džukela. Ima da vam bude drago kad se opet potegne ova priča, jer ćemo svi ćiveti u boljem svetu.
Оксиморон
*velikom izraelu
minvajl bosnadija ćanama 1 1 hajp pao za 50%
Pa kad peder odlučio da se najbitnija utakmica igra u laboratorijskim uslovima