Prijava

Imate limit od samo 5 definicija dnevno, a inspiraciji nikad kraja? Evo vam teme gde možete da kačite vaše najnovije (i krajnje originalne, naravno) definicije o Fejzbuku.

Može naravno i, uan en onli, Čak Noris.

Ukoliko imate višak inspiracije za definisanje turbofolka i radikala postujte na ovoj temi: http://vukajlija.com/forum/teme/621

Da počnem ja:

Facebook
Sajt gde svi pišu neke statuse i kače slike a meni je to sranje i ja tamo neidem.

Facebook statusi
Oni što to pišu su glupi i ziljavi jer to pišu. I ziljavi su. I pišu. Statuse. Stalno. Rukama.

facebook

mesto gde ne možeš da staviš palac dole:(

Фејсбук курва :
Клинка која само качи своје голе слике и воли да се јебе са свима.

Odlično Zeko! Bravo! Ajmo Vukajlijaši, iskalite svoj bes prema Fejzbuku!
Još jedna od mene:

Facebook
Mesto na internetu gde idu oni što nisu čuli za vukajliju a ziljavi su.
Primer: Vukajlija je na primer super a facebook to je sranje.

zeko imas imaginarni palac gore od mene :)))

Фејсбук говнари : они што стављају своје слике на моторима и мувају клинке.

Da pitamo Kajzena da nam omogući glasanje za ove defke? Pošto bi sve do jedne bile definicije dana, provereno.

Facebook svinjaste kurve

Debele ribe što se slikaju u helankama u ogledalu i jebale se sa celim naseljem znam ja.

fejsbuk grupnjaci

sve extra grupice na našem fejsbuku

Фејсбук пијандуре :
Људи који по статусима пишу како су се развалили од алкохола за викенд, а, у ствари, остали су кући и плакали.

Osnivač fejsbuka

Sto posto osnivač facebooka je Dinkić pa sad mlati neke pare lopuža jedna raspala dabogda crko!!!

klinci na fejsbooku!

deca koja prodju psihotest na upisu za osnovnu.

profili beba na fejzbuku

dokone majke.

Профил мајке на Фејсбуку :
Едипов синдром.

Profil smekera na fejzbuku

Klinac koji nije uopste smeker nego se samo pravi da jeste! Znam ja! A on ustvari nosi pelene jer pisa u gace 100%!

Edipovac na fejsu*

Mladić koji kači kevine slike iz mladjih dana, aludirajući na to KAKVA je riba KEVA bila.

Fejsbuk

Fejsbuk je do jaja, a od jaja liftom.