Prijava

Mislim da bi bilo dobro da se uvedu ankete, kao potpuno novi sadržaj na sajtu, slično kao što su uvedeni posteri.

Svaki bi autor mogao postaviti svoju anketu, bilo ozbiljne, bilo šaljive sadržine, a ankete bi mogle da sadržavaju i sliku. Ostali autori bi glasali za kvalitet ankete, palcem na gore ili dole, a pored toga bi, naravno, učestvovali u samoj anketi glasajući za neku od opcija. Mogli bi se i davati komentari na ankete.

Primjer:

Anketa 1: Da li navijate za Zvezdu ili Partizan? 43:5 (ocjena ankete)
1) za Zvezdu 123 glasa
2) za Partizan 102 glasa
3) ni za jedne 45 glasova

Komentari:
anonymous - Ja navijam za Borac iz Čačka.

Нисам сигуран да нам треба ово...Мислим да има много бољих идеја...

A zašto ovo ide u temu predlozi i prijave bagova?

Па зато што је то предлог :)

Ahahahahh, al sam se zajebao!Ja uopšte ne pročitah ono predlozi.Znam da je pre bila tema samo za bagove.

Ok
Popularnost moderatora.
Eto, valjalo bi.

Mislim da ankete pružaju mnogo prostora za duhovitost, ako autori postave razna duhovita i škakljiva pitanja, a isto tako mogu biti korisne za amaterska sociološka istraživanja, na osnovu odgovora.

Dakle,

humor + malo nauke = super ideja

a vi sad vidite... :))

Ne svidja mi se idewja da se dalje udaljavamo od definisanja. Ovo je recnik slenga, ne fejzbuk...

Pa ne možeš ti gambi,kroz svaku igru ili temu gurati DEFINISANJE!?
Vrlo dobro se zna GDE,su definicije...!!:)

Mogu. :) To je poenta sajta, zar ne?

MIlsim da bi te "ankete" mogli da probate u nekom od podforuma. Npr. RAZNO, pa ako zaživi, videčemo za dalje....

Ja sam za ankete,ali SAMO na forumu u temama,i SAMO iz razonode i zabave.Da profil,anketa, glasanje na anketama,broj napravljenih anketa,glasanje na anketama nemaju nikakvih dodirnih tacaka. :) Hvala lepo :) Sto je mnogo mnogo je

Može onda, izmjena predloga. Da se prave ankete, ali da se glasa samo za opcije u njima, a ne i za samu anketu u smislu plusa ili minusa, i da broj anketa, kao i glasanje u njima nemaju veze s profilom, jer bi to moglo dovesti do podjela.
Dakle, da se uvedu ankete, ali da je glasanje anonimno, a ko hoće svojevoljno da kaže kako je glasao, to može da uradi u komentaru na anketu.
Ali ipak bi bilo bolje da one budu poseban dio sajta, jer ako su samo dio foruma, onda se mora ručno prebrojavati glasovi, a onako bi se jasno diferencirale opcije za glasanje, a prebrojavanje bi bilo automatsko.

Jovicicu ako si bio nekad na nekom forumu znas da kad god se klikne na dugme NOVA TEMA izadje i mogucnost dodavanja ankete koja bi stajala iznad prvog posta.Glasanje je anonimno i autor bira opcije za glasanje..naravno brojanje je automatsko.Ako bi kajzen to mogao da uradi bilo bi super :)

Ali ako ne moze u redu je ceo tvoj post..da budu potpuno autonoman deo sajta.
Bilo bi totalno rasulo da se to racuna u skor.
Kao sto bi bilo nezamislivo rasulo da postoji post count na forumu.

Biće ankete u okviru foruma kao i na drugim sajtovima (forumima). Dakle neće biti zaseban podforum sa anketama nego će anketu biti moguće postaviti u okviru svakog.

Realizacija: u toku ove godine.