Prijava

хаахха али на почетку кад га удари у нос и овај се држи за њега само што не заплаче

Али хахахах, прејако

Али не знам који ми је смешнији, овај ескивира као врећа песка, отприлике толико и покушава да узврати ударац, а овај зајебано пуши пре спаринга. И што каже Гвозден, скроз шиптарско двориште хахах

Hahaha morao sam da pogledam ponovo, jos uz komentare kidanje, a jos lik stavlja skrinsot kaf ga je nabo u komentar ahahha

гледајте бре ово јачи је клип од оног

то је бар неко моје скромно мишљење

Jel najavio neko Golovkin Kanelo ovde na temi. Večeras je meč.

tj u pet ujutro, ne znam oćel biti strimova kakvih

Колко ме тригерују ретарди као овај Чарли.

https://www.youtube.com/watch?v=RoJzAMaN6ho

A zasto ovaj bije ovog jadnicka, premotavao sam deo sa kenjanjem gledao sam samo kako ga bije i kad ovaj jadnicak bezi?

I da, jebalo te trigerovanje izdigni se iznad toga

Овај лик има стотину видеа где се као бије, утриповао је у својој глави да је шампион неког андерграунд шампионата, и воли да удара на кварно људе, кад окрену леђа, током спаринга, да побегне из ринга, сале, и после једе говна, тражи тајм аут чим се умори/добије по пички, и лаже нон стоп.
Тако да ми је ово пребијање баш легло онако, правда је задовољена.

Kakva smradina i nemac pojma, ajd sto ne zna nista, nije ni prvi ni poslednji ali sto BEZI majstor kako ode kroz konopce ko pacov niz cev aaxxaxaxa, pa pola tehnike je umeti da primis batine i ako ga je ovaj sabio i iznabadao to mu i treba

hahaha ma ovaj je trol ide tako i prica bokserima da je sampion i da je jaci od njih i kad ga prebiju i dalje govori da je jaci od njih hahaha uopste ne priznaje poraze koje dozivljava stalno kad se pobije s nekim

hahahahahah sad baš gledam, vidim Čarli ima jedan meč i jedan poraz, diskvalifikovan, verovatno pobegao iz ringa. Taj meč je bio protiv nekog baje što ima 2-27 skor, od toga je 26 puta bio nokautiran.

Fury vs Wilder - vaše prognoze ? U 03:00h ima prenos na RTL-u. (Mozda jos negdje)

Uuu zaboravio sam na oo jebate

Je l imam RTL na Totalu

Dajte strim ne budite pičke