Prijava

Moze ako je tema kako ispasti picka

Ono sto vas filmovi i sport nece nauciti o tucama:
ako ces nekog da prebijes a nisi nesto znacajno jaci od njega moras da mu zadas sto vise udaraca za sto krace vreme

Ja kao mladji znao da udarim jednom i onda stanem sto se ispostavilo kao pogresno jer sam imao tipa 65 kila, a sad mi i nije bitno jer sa 80+ kila i rucerdama naraslim od cistog fizickog rada na selu obaram i vola iz jednog dobrog udarca

Znaci samo udaras i ne das mu sansu da uzvrati

kolika je kvota na mekgregora?

Kad je ovo?
Datum i vrijeme

a jbt, ne znam dal postoji ogavnija, crvvivljija, ljigavija, srdljivija i bednija osoba od dana wajta.....kako ga niko od ovih bolesnika nije prepolovio od batina jos uvek

veliki majk tajson je rekao da konor poseduje bokserski skil u rangu sa nekim polu amaterskim bokserom....tako da nema sta tu iko vise da prica.....mada mislim da ce ipak biti malo namesteno da i on bije majvedera mozda i da ga baci u nokdaun kao....napravice ''show'' i od borbe

pez,da li mislis da je konor obican CIRKUZANT i da ima problema nekih ovako sa kompleksioma i to i da nije ni blizu jak ko sto kaze da jeste?

Valuev vs Pakjao, to bih voleo da gledam

1,13 mejveder, 5,50 konor

26. Avgusta boh

pez,da li mislis da je konor obican CIRKUZANT i da ima problema nekih ovako sa kompleksioma i to i da nije ni blizu jak ko sto kaze da jeste?

pa sad....175cm i 70kg.....da se razumemo, nalupao bi verovatno svakog lika 1 na 1 koji zivi recimo u bg, nebitno na dimenzije....ali ovako, ostali veci borci bi napravili salatu od njega....jako su ga sprdali oni keceri americki ogromni hahah kad se nesto kurcio, onako sav uzbudjen prica kako moze sve da ih prebije, a oni se ponasaju kao da im preti neka igracka na navijanje....govore da je njihovo govno koje iskenjaju krupnije od njega itd

Hvala Arm
Crnac gubi ovo

Stavljam sve pare sto imam u kuci na mekgregora (100 evra)

Maestro debilko pre mesec dana imao sto evra u kuci a juce imao 20 kad ga je cale izbacio

Hahaha koji oblik lobanje ima ovaj nesrecnik a?

Slepac, izivljava se na debilka nekog

бахахахахаха Марко

okruženje izgleda najzanimljivije, solidno šiptarsko dvorište i kuća