Prijava

Moglo je i bolje, ali jebiga šta je tu je. Španija zasluženo prvak. Ostalo je Zola već rekao, da se ne ponavljamo.

Форлан најбољи играч!!! :)

e bas bas prljavo igraju...odbrana , van bomel i de jong prljavo a snajder i napad pickasto, jedino onaj kujt i van bronhorst igraju normalan, muski fudbal

a inace jebeni engleski policajac je isto picka, mislim da bi bolje mnogo sudio Uzbekistanac

slažem se sa celim kasperkazovim komentarom...

Inače,jedina neporažena reprezentacija na prvenstvu je Novi Zeland.

А најљепши гол на Првенству је онај Маиконов против Кореје, волеј из мртвог угла

Ево мојих утисака. ЈА је шело организовала СП. Уствари они су добро све урадили али на неком свом нивоу али не и на светском. Ионако су били развијенији од целе Африке, сад ће бити још горе, оне се ту богате, а ови на северу немају 'леба да једу. Мада, то је небитно. Онда оне вузу... нешто, исто смориле. Јебо утакмицу без навијања. Лопта-го курац. Лепих голова-2,3... утакмице у првој фази срање, једине ваљане су биле у другом и трећем колу и оне где су Швабе пуниле. Бразил подбацио, као и Французи(за које сам навијао поред нас) и Италијани. Руни одиграо шело, Енглези распад. Шпанци говнари, најјачи тим имају али су слабо одиграли, све нешто 1-0. Јебо то. Уругвајци изненадили. Од играча, Форлан/Суарез кидали, Милер и Швајн код Немаца, мада је Милера кењало страшно, млад је још, видећемо шта ће бити од њега мада ја мислим да није неки играч. Меси доказао да никад неће бити најбољи играч на свету(ово је за оне са друге теме). Мрзи ме даље писати, ми смо подбацили, нисам нешто незадовољан али изгледа да ми на том СП никад ништа нећемо направити...јбг. Финале сморило као и цело првенство, надао сам се пре него што је почело првенство само да Шпанија, Холандија и Аргентина не освоје и оно курац, тако да ми је било свеједно ко ће да победи у финалу. Ма серем се ја на ово, чекаш 4 године и оно курац...

Slazem se sa Samhainom osim u delovima oko Mesija i Argentine.JA sam voleo da Argentina pocepa sve sto mrda po terenu,al ono kurac.Hobotnica Paul je kriva za sve......

али стварно што каже, чекаш четири године и ништа... и опет тако

Aco, Spanija je dobijala sa po 1:0 i sl., zato sto su svi igrali neku vrstu bunkera protiv njih. Jer drugacije ne mozes da ih pobedis. A i na taj nacin oni gube tek svaku petnaestu utakmicu. Ko god da se otvori protiv njih i proba da nametne neki svoj stil, izduvace. Jer su ovi i timski i individualno bolji od svake druge ekipe na planeti. Da, navijam za njih bas zato. :)