Prijava

02. mart 1984. godine :-)

Poklonite mi nju za rodjendan.E to je pravi rodjus.

Ovako:
Rodjendani u februaru koje sam izvukao za sada...
Vule 95, (1.2.) Srećan ti rodjendan! Sve naj , naj ,najbolje od mene, a i drugih, nadam se.... tebi je bio juče, tako da ništa od poklona, jebiga, ali možeš da častiš, naravno. :)
Iva98 (2.2.) Srećan rodjendan i tebi!!!!! Želim ti i bolje no Vuletu!!!! Tebi sam kupio čokoladnu tortu, i poslao poštom, ali, nisam imao adresu i vratili su je na moju... Bila je FENOMENALNA!! :)

Još je u februaru rođendan Che-Vu-u (5.2.), Genesis-u (12.2.) i Djape-u (23.2). Srećan vam rodjendan svima unapred!!!

hvala,ali ima vremena ne idemo mi nikuda,neces nas se otarasiti tako lako:)
Inace,Ivo srecan rodjendan sad sam video ali ima jos vremena,nije jos 3. :)

Srecan rodjus Ivi i Vuletu, sa zakasnjenjem. :))

hvala svima!!!!nema veze sto je sa zakasnjenjem,vazi se i ovo;)

srecan rodjendan Vule! Srecan rodjendan Ivo! Izvinite shto kasnim, nisam posecivao forum, bar ne ovaj odeljak...

19 januara 1987 na bogojavljenju oko 00:05 baš kada se otvara nebo poželite želju i setitite se da mi je rodjendan. ako se tada ne setite neka vas posete i ludaci koji trkaju u zaledjenoj vodi ti ludaci neka vas posete na Ludag...

11 maj 1991 tadaa sam rodjen. Tad nije bilo nekih posebnih bozanskih znakova i cuda, sem sto je Zvezda osvojila Kup Sampiona, a uskoro je zapoceo i onaj rat.

мени је данас рођендан

SREĆAN RODJENDAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Срећан рођендан и добродошла!

pih, morala sad da upalim svetlo u sobi da pogledam kalendar.. ako ne racunamo danasnji dan i dan rodjen, za 34 dana mi je rodjendan.
EDIT: Da li sam ja normalna?! 7. maja mi je rodjendan..

хвала Пиро и МаријанаП

Срећан Рођендан мени од Јелене Тихог Убице и Доне Самер!

Srecni rodjendani xD
meni je tek oktobra drugog
...Godina je bila hiljadudevetstoosadesetdruga...

Au... Znači tek sad sam videla ove čestitke. :)) (tada nisam bila na sajtu). Hvala, sa veeelikim zakašnjenjem. :) Sve u svrhu sledećeg: Piro, daću ti adresu, nema problema. :) Samo neka bude voćna, ne volim čokoladne. ;)