Prijava

A ja ću,e ja ću,a ja ću,ma da znate vi šta ću ja da radim e breee!

Ja cu da budem onaj sto stavlja kasicice u drugu, namenski za tu svrhu prisutnu, casu s vodom kad neko proba zito. :))))))

Ma jok, svi gosti jednom kašičicom.

А је л' уз жито служимо киселу воду или вино?

"Cek, corbu kuvaju DLZ i gresna, jel tako? Artemida ce da je zaprzi..."

ja ne ustajem kad pojedem tu corbu, nekoliko dana :)

Pa najbolje spricer, marijana, to mu dodje kao kompromis...

Cek, ja samo ne znam, ocemo da moderatori budu pocasni gosti ili da se vode kao domacini? Molim moderatore da se izjasne...

Naravno da treba da budemo domaćini, ne samo da sedimo i žderemo ono što su drugi sa mukom spremili.
Svako treba da doprinese pa da posle žderemo svi zajedno, onako kao da se svi međusobno mnogo volimo, kao jedna velika porodica (trep, trep)
Jedino će Kaizen imati tu veliku čast da prešeče kolač koji treba da zamesi domaćica koju on odredi.

I kajzen sece pecenje, kao domacin slave

ne ide pecenje bez ruske salate, evo ja cu da je napravim, trebace mi bure sve da vas na'ranim...

Mmmmmm, ruska salata... Trebace ti 2 bureta; jedno za mene, jedno za sve ostale!

Овде не иде печење без рена. Ко ће да ренда рен?

Pa el ova slava mrsna ili posna?!

Па гледаћемо да не падне у среду или петак и да буде пре поста...

Ti bi da se omrsis, je li?

Iskarabudzicemo da bude mrsna... Pa ne moze Kaizen da sece glavicu kupusa umesto pecenja za slavu, gde to ide?! zlu ne trebalo...

Ma je sve to cool, nego hoce li biti organizovano nešto u 3D, malo da se vidimo, bilo slava ili preslava?

Ej JTU jesil ti sta pio il si svaki dan takav

Vukajllijin rođendan se slavi kad i Pravoslavna nova godina :)

Samo za informaciju. :D LAWL

Ostaje samo pitanje da li će biti veće slavlje zbog pravoslavne nove ili zbog vukinog rođendana.....