Ко последњи, победник 34

  1. drzim ih,imam i sta:)))

  2. Nego,sad čovek ne može da mu skine osmeh sa lica....:)))

  3. Bane, ja mislim da je zeka pričala o tvojim, a ne o mojim dimenzijama, ako se ne varam :))

  4. ja sam izgleda nešto sad izmešala:-)
    više ne znam koji je čiji:p

  5. ja mislim da je ono EDIT,bilo tvoje?)

    No,bitno je da je veliko zar ne?:))))

  6. Pa i ja sam mislio da priča o meni (lažno se ponadao), al posle reče: "bane, razotkriven si sad!" :)))

  7. zeko na kojim si ti mukama...:)))

  8. A i ti bi mona, malo "na muke"? :)))

  9. svi koji bi me hteli olade se,bas ko i ti:))))

  10. Ne pronalazim sebe u toj kategoriji SVI :)))

  11. pedjo to svi je figurativno:)
    :kao da se hvalim:

  12. ma SVI,bi a ona NEda:))

  13. Bravo,peki,da se podgreje do braka!!

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.