Ko poslednji pobednik 35

  1. Što je taj Delija namrgođen?

  2. Pa ja sam uvek namrgođen.

  3. Hahahahah, ja se opekoh prošli put.. ne znam da li bih ovaj put preživeo :)))

  4. Niste namrgođeni...nemojte me plašiti..:/

  5. Ma ja se krijem iza smajliše,ali sam stvarno namrgođen.

  6. pa ja i nisam neki sportista sto se toga tice... vise je bilo kao znak podrske ljudskim slobodama blabla bla.... :)))

  7. Uuuuuuu,ja ovde ispadam...ne razumem se u ta morska pitanja...

  8. Ja nisam namrgodjen, u tome je stvar :)

  9. koji sad da stavim?

  10. Predražinjo šta ti je? Na tom avataru izgledaš k'o da si krenuo na "Ne ljuti se čoveče"! ;-))))

  11. Pa zato sam i zblanjena...kakav zaplet-vrti mi se u glavi! :))

  12. Ma zajebavali me moderatori, menjali mi avatare... pa sam rešio da kažem "STOP TIRANIJI!" :)))

  13. Skinuli mu Radovci šal, i ostala navijačka obeležja...

  14. "Za koga se igra fudbal u Srbiji?" :)))

  15. Merci, stavi koj ti odgovara :)))

  16. Nemanja Bjelica na pitanje novinara da li će preći u KK Partizan: "...nisam takav čovek." (ovo ... jer je izjava izvučena iz konteksta).

  17. Hahahahahahah... ne može Dog da me ne nasmeje, pa makar jedan post napisao :)))

"Na jednom od omiljenih sajtova za duhovite, vukajlija.com, stanoviti „Ludi Cak" nedavno je napisao: Ultra, to je TV kanal za degenerisanje dece. Jedino što valja na njemu je emisija o automobilizmu „Top gir" koju vode Džeremi Klarkson, Ričard Hemond i Džejms Mej, trojica najvećih likova i hejtera na britanskoj televiziji posle Sajmona Kauela. Takođe, tu je i njihov „tamed racing driver" - The Stig..."

Press | 09. Decembar 2010.