Prijava

Upisujte koji pretraživač koristite, i komentarišite pretraživače.Google Chrome je 2. po popularnosti u svetu pretraživača,Molzila je najbolja(piše u ScreenFanu,a i ja je koristim),Opera je na 3. mestu,dok je Internet Explorer 4.-ti.Ovo su Diskusije.

Bogme meni je Oper za sada najbolja....Najvishe mi lezi....Upravo cu da skinem chrome, pa ce javim shta mislim....

Ja koristim sva 4,ali najviše Chrome,jer je mnogo uredan,a i za download koristi najveću brzinu tog provajdera.
Inače ja imam ADSL Telekoma Srbije 512Mb\s.

Malecki imaš PVT.
A koristim mozillu i operu , pretražujem na google.

http://www.google.com/chrome/eula.html
Evo,odavde besplatno Downloadujte Google Chrome.

Chrome startovan....sad cemo da vidimo valja li chemu...

Da li za ovo treba da se otvara tema??
Jebote ne morate za sve živo da otvarate temu.Forum je ionako nepregledan.

Pa...ne znam,ne bunim se ako je zaključate ili izbrišete...

Google Chrome je zakon za sve. Naj od naj. The best.

upravo sam instalirao chrome nije los dobar je...a mozila konza

Ne svidja mi se shto nema mouse gestures i shto na desnom kliku nema close tab ili tako neshto....navikla u Operi da ima i sad samo bezze cimam misha...

Zato srednji klik na tab i iskljucen tab :P

Mojzila iz da best!

INTEL iz da best!

PES iz da best!

UT iz da best!

<3 Firefox, jedina mu je mana što jede RAM ko lud, pa mora da se resetuje program s vremena na vreme, da ne bi komp radio presporo.

Čula sam od druga da Safari otvara forume nenormalno brzo... ali samo forume, za njih je ZAKON, za ostalo i nije nešto.

Ja sam pokušao da instaliram Safari,ali nešto nije u redu bili.

A postoji i The World,koji je skoro isti kao Internet Explorer,kopiraju ga.

firefox je najbolji, explorer je govno, operu nisam koristio...chuo sam za taj chrome, ali sa obzirom da me firefox sluzhi odlichno, nemam potrebu za promenom

Chrome koristi najveću brzinu Downloada što je moguće.