Банован си 13

  1. banovana si jer si sumnjala u njegovu učenost

  2. Banovan si, jer nisi sumnjičav. :)

  3. Banovan si:
    1-za dobar dan, :))
    2-ni slučajno nisam sumLJala u Predragetovu mudrost! :)))

    Banovana si,Muškatlice,za bonžur! :))

  4. banovana si za dobar dan i za izvinjenje :-))
    muskatla banovana si jer me čitaš ko' tarot :-)))

  5. Banovan si jer danas idem na rođendan! :))

  6. banovana si jer i ja danas slavim s nekim rođendan :-))

    SRETAN IM ROĐENDAN :-))))

  7. Banovan si zato što je to tako lepo!Da znaš-Srećan im rođendanikus,živi bili stotine godina! :))

  8. barem 100 torti da kupe 15€x100 = 1.500 € samo za torte...:-)))

  9. Banovan si zato što slavljenik ima ženu kao kap'slu-vrednu zlata,koja pravi torte kao sa reklame,a još ukusnije! :)))

  10. :-)..banovana si jer si sretna..u mom okruženju prave jedino baklave i to samo dva puta godišnje..:-)

  11. Banovan si jer ima i tufahija,pa tulumbi,pa..kojih još specijaliteta,baš me zanima? :)))

  12. banovana si jer tufahija ima , tulumbi ne i baš (više su one makedonske)..kadaif,gurabije,hurmašice,ružice,pita od jabuka,..i tako :-)))))

  13. Banovan si jer to nikad nisam probala(osim pite od jabuka)!Niti bila u Bosni! To mora da se proba! :)))

  14. :-)..banovana si jer kad budeš dolazila sa P-om,RD-om , Zekom ,Nikolom i ostatkom ćeš biti u Bosni a ja kad krenem na gazelu ću ponesem nešto..majke mi :-)))

  15. Heeej,jarane,banovan si jer još samo da se upoznam sa svima,pa veselje može da počne :)))

  16. Banovana si jer bi trebala da nas upoznaš :)

  17. Banovan si jer bi to bilo lepo. :))

  18. Banovana si iz zasede.

  19. Banovan si potajno!

  20. Banovana si zbog klimatskih promena.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.