Банован си 13

  1. Banovana si jer ne spavas...

  2. Banovan si jer mi je to sad luksuz!

  3. Banovana si jer si dozvolila detetu da te ispali...

  4. Banovan si jer sam razmazila i svoje dete,a gde neću svoje učenike? :)
    Zato znaju predmet k'o mali genijalci! :))

  5. Banovana si jer deca znaju...
    A koji je predmet u pitanju?

  6. hahahah...za 4 godine u srednjoj nisam bio na 2 casa nemackog...profesorka nam je na pola drugog casa prve godine rekla(nama trojici)da nas moli da ne dolazimo i da joj ne ometamo nastavu i nece nas upisivati...bas sam je voleo zbog toga...

    Banovana si jer nisam naucio nemacki...

  7. Banovan si jer meni "idu"jezici k'o voda,mada mi je primarni predmet likovna kultura..a od cele priče je najsmešnije što ni ne radim(više)u školi,bila samo zamena.. :)

  8. Banovana si jer i meni idu jezici, ali me nemacki jednostavno nije interesovao...naucio sam osnovno i to mi je dosta...

  9. Ma,da,jezik je sav naopak,ali u Banatu ima jako mnogo tih iskvarenih germanizama,tako da je mnogo lakše :)) I smešnije :)))

  10. ja sam iz Banata... kod nas ima dosta madjara i rumuna, e sad u koje jezike njihovi jezici spadaju, nemam pojma...a sto se tice germanizama, tu si u pravu...

  11. Mađarski je ugro-finskog porekla,e,to je tek jezik koji nema šanse da ikad skontam;a rumunski-romanskog porekla-cenim :)
    Kod mene ima isto Mađara,Rumuna,Čeha,Nemaca-ali malo,Srba-pravi svet u malom :))

  12. Kod nas imas selo od 6000, a od toga je 5900 madjara...a kad odes tamo, nece niko da prica srpski...strasno...ali su ljudi jako uredni i posteni i zato ih cenim...

  13. Ček' da banujemo,da ne spamujemo temu :)Banovan si jer i u mom okruženju ima "čisto" rumunsko selo,pa "čisto"češko..ali svi živimo skroz ok..meni je nezamislivo da sad drugačije gledam te ljude,zato što nisu Srbi!

  14. Banovana si jer ne gledam te ljude drugacije...

    P.S. Kod mene imas cisto madjarsko, cisto rumunsko, cisto sandzaklijsko, cisto romsko...multinacionalna zajednica i svi se jako dobro slazemo...

  15. Banovan si jer smo kosmopolitskog duha! :))))
    Nisam ni mislila da ih drugačije posmatraš,nego,onako-generalno.

  16. Banovana si jer mislis...

  17. Banovan si jer mi to slabo ide ovih dana ;))))

  18. Banovana si jer je nebo plavo :)))

  19. Banovan si jer je već mračno! :))

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.