Банован си 13

  1. banovan si zbog blizine

  2. Banovan si zato sto si retard. :D

  3. Banovan si za medalju!

  4. Banovan si jer su ti komentari neprimereni :)

  5. Banovan si jer te dugo nema na "Vuki" :)

  6. Banovana si jer ću i ja da "proredim" posete, da bih ti nedostajao ;-)))

  7. Banovan si jer ređe,valjda,ne može..

  8. banovana si jer RD-ovo prisustvo je u ogromnim količinama..majke mi

  9. Banovan si jer je to kad ja nisam na forumu-sad sam kod kuće,pa se "poklopilo" :)))

  10. banovana si jer on popije neku tekućinu pa kad je online možeš primjetiti samo šare..nevidljiv je :-))))))))

  11. Banovan si zato što mi to nisi ranije rekao :)))))

  12. banovana si jer sam ga i ja tek maloprije primjetio..:-)))))))

  13. Banovan si jer nas je oboje prevario! :))))

  14. banovana si jer smo ispali naivni :-))))))))

  15. Banovan si jer bolje naivni,nego nevini :))))

  16. banovana si jer sjajno barataš sa preturanjem riječi :-))))

  17. Banovan si jer ni ti nisi "naivan" po tom pitanju :)))

  18. banovana si zbog podizanja moje struke na nivo kompaktibilnosti :-)))))))

  19. Banovan si jer -šta da kažem? :))))))

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.