Informacije o obrisanim definicijama i posterima više ne postoje. Razlog je vidljiv na groblju

  1. Ok, slabo pratim postere i čitam definicije tako da nisam ni primetio.

  2. Što mi obrisaste poster sa Tolkienom?

  3. ko mi je obrisao poster...

    NOW
    I'm gona try With a Little Help from My Friends

    ....ne zanima me vise zasto....

  4. За дефиниције и за постере не постоје исти критеријуми. Постер није дефиниција и не третитамо га као дефиницију. Сви постери су обрисани с разлогом. У разлоге спадају: неквалитетан, плагијат или има заштитни знак.

    Тако да је у питању једно од та три.

  5. Definicija "Devojka andjeoskog lika" mi je obrisana i stoji da je plagijat. Da li mogu da dobijem link definicije koje je to plagijat? Ostavljen je i komentar sa linkom na definiciju "Ana Ivanovic" što je video i jedan moderator pa ipak nije obrisao. Obrisana je od strane drugog moderatora uz, po meni, vrlo neumesne komentare i njega i Tulumbca.

  6. Gde je original definicije "Faks" ako je ova moja plagijat?

  7. Шерифе, није Блеки обрисао. Изгледа да је то био Тулумбаћ.

    А то што није јуче обрисана, ствар је неажурности. Ево, још увек се дискутује о брисању на модфоруму.

  8. Hvala Marijana na pojasnjenju, ali mene zanima ko mi je obrisao poster.

  9. Valuev, zar je bitno ko je? Ja dnevno brisnem 15-ak sigurno, možda sam i ja čak, ne sećam se stvarno.

  10. Можда сам и ја некад злзвзлстсввлсззл...

  11. OK. A znaci smatra se plagijatom definicije "Ana Ivanovic"? Da znam samo...

  12. trac tema ming. iako se vi zajebavate sa njom, za to je otvorena. tvom komentaru definitivno nije mesto ovde, pa je obrisan. svaki na dalje ce biti tretiran kao spam.

    http://vukajlija.com/forum/teme/8881?strana=1#post_426849

    Ne muči vas vaš nego neki tuđi problem?
    Ne zato što se tiče vas, nego zato što ste radoznali?
    Zašto je onaj banovan?
    Zašto je obrisana nečija definicija?
    Kako to da nema definicije dana koja nije vaša?
    Ovo je tema za vas. Tračarite do mile volje.

  13. Ш'о ми обрисасте ову задњу дефиницију као плагијат?

    http://vukajlija.com/novcanica-od-1000-dinara/153097

  14. Пронаш'о управо. Јебига , стварно ми није пало на памет да се сетио неко :)

  15. A, jbg, gotovo je bilo neverovatno da se neko ranije nije setio toga. :). Šta ćeš.

  16. Obrisan je poster "Poljska"

    neki poseban razlog?